Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon van biszex urológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van biszex urológus vagy nőgyógyász? Nagyszámok törvénye alapján kéne legyen.

Figyelt kérdés

Volt már félreérthető dolog vizsgálat közben?

Heterók is írhatnak a témában.


dec. 29. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy kéne, hogy legyen félreérthető dolog. Az állásával, jó hírével játszik, ha tesz valamit. A nőgyógyászok 90% is férfi, és nem melegek, mégis nagyon ritka a visszaélés.
dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Orvos vagyok és biszex. Soha nem jutna eszembe közeledni egy betegemhez sem, hiszen ő kiszolgáltatott helyzetben van és a segítségemet kéri. mint minden normális ember máshogy ismerkedünk. Ha már nagyon nem találok senkit, vagy túl sokat dolgozok, minden kórházban akad egy fehér májú ápolonó akinek annyi is elég, hogy ott a nevem előtt a Dr. és ettől nedves lesz.
dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanmár kettes! Egy doki nem igen a gyk-n,főleg nem a szexuális kategórián lóg.

Üdvözlettel: orbán viktor.

dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3/3

Ebben is van valami.

dec. 29. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
3/4 miért mit kellene csinálnom? Eltörtem a lábam, minimum még 5 hónapot itthon leszek, amiből stabilan 3at fekvő gipszben fogok tölteni :D Egyébként igazad van, ha dolgoznék nem érnék rá ilyenre. Utoljára vagy 10 éve léptem be ide, akkor a kezem operálták és akkor is nagyon ráértem!:D
dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer mondott illetlen dolgot nőgyógyász, ott is hagytam
dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy biszex volt-e, de urológus tett nekem megjegyzést, furcsának gondoltam
dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2 es válaszoló

Biszex vagy, de csak az ápolónőket keresel? Férfit nem? Vagy az nem annyira sokszor van?

dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Félreérthető ugyan mi? Én is voltam urológusnál olyan vizsgálatokat csinált ami félreérthető lenne de akkor hogy tudná megállapitani,hogy a betegnek mi a baja? Ráadásul két női asszisztens is otbent volt. Ilyen vizsgálatokat nem kellene szexuális zaklatásnak felfogni! 41-éves meleg férfi!
jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Senki nem osztott meg zaklatásos történetet vagy ilyesmi.

De azt meg nem tudja mindenki hogy pl egy gyomorgörcsnél le kell-e pl félmeztelenre vetkőzni egy nőnek.

Most csak mondtam egy extrém példát.

jan. 1. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!