Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen oka, vagy okai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka, vagy okai lehetnek annak, ha egy fiatal férfi arra vágyik, hogy egy hatvanas pasi orálisan kielégítse őt?

Figyelt kérdés
dec. 29. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hkgy meleg?
dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja? :)
dec. 29. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra vágyik, hogy - látva ezt a hirdetést -, hatvanas pasik keressék meg és bőkezűen fizessenek érte.
dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na de fordítva ban.... én vagyok a hatvanas pasi, és a srác kéri tőlem.

Mindíg kérdem tőle: - De miért nem a korban hozzád illőktől kéred?

dec. 30. 06:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi itt a probléma?

Gatya le és hajrá:)


Egyébként ismerek olyan harmincas férfit,akinek hatvanas a szeretője.Elég ocsmány ráadásul,mégis kb másfél éve használja a srácot.

dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben már valamiféle kötődésről beszélhetünk. Ennek az okai oly különbözőek lehetnek.

Bizonyára olyan a kisugárzásod, lehet intellektuálisan is lenyűgözöd. Előfordulhat hogy felnéz rád mint tapasztaltabb emberre. Lehet a hozzá korban illő partnerekkel nem találja az összhangot. Ennek is ezer és egy oka lehet.

A technikai részéhez nem értek, nem is az én dolgom.:)

Beszélges vele minél többet, így te is megtudhatod miért vagy fontos ezen a téren számára.

dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ötvenes férfi vagyok,de volt ilyen huszonéves,aki hasonlóan viselkedett.Ott annyiban volt más,hogy csak ő akarta nekem. Viszont nekem ez nem jött be,mert nálam a kölcsönösség alap és egyébként is,alkamik nem érdekeltek sosem.

De tény és való,azt mondta,hogy a kisugárzás,intellektus miatt szerette volna,mondogatta, hogy öröm velem találkozni stb.

Még emberi barátság sem lett,mert nálam nem minden a szex.

dec. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi meglepő, vagy furcsa. Nekem is ez a korosztály jön be, vonzónak tartom őket.
jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!