Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az ha önkielégítek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chivas Regal kérdése:

Miért van az ha önkielégítek és a farokra gondolok akkor sokkal jobban begerjedek?Azért lehet ez mert már unom puncira verni és feldobom az önkielégítést azáltal ha a faszra gondolok? Vagy ténylegesen biszex lennék?

Figyelt kérdés

#Biszex vagyok?
dec. 30. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem sok értelmét látom a kérdésnek. Szerintem próbáld ki férfival, és meglátod. Ennyi az egész. Illetőleg kísérletezz mind a nemi aktusokkal, mind pedig emberekkel (jó értelemben). Mert ugye embere is válogatja (épp úgy, ahogy neked se tetszik az összes nő, épp így a biszexnek, melegnek se tetszik az összes pasim neked se fog tetszeni mindenki, lelkileg, és/vagy testileg), valamint az aktus módjai közül kinek az anál tetszik jobban, kinek az orál, kinek a csók, kinek a petting, kinek többféle, stb...
dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb úgyis kipróbálom az orált pasival mert már nem bírom tovább.Aztán majd látom hogy ténylegesen bukok a brére is vagy csak fantáziálok.
dec. 30. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint szopni szeretnél? Vagy inkább szopatni? Mindkettő? Nem titok, kb hány éves vagy?
dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőbe benne lennék de sajnos félek belevágni.40 feletti vagyok de jól tartom magam.Esetleg ha meggondolnám magam akkor a számba raknád?
dec. 30. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Publikusan nem lehet ilyenről írni, hogy ki-kivel, ha értesz, ezért most küldtem neked egy privit.


Idevágóan annyit: esélyesen biszex vagy, igen.

dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40 felett vagyok és az utóbbi időben egyre többet fantáziálok erről, de nekem már volt benne részem tini koromban, szóval nem vagyok teljesen kezdő.
dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy biszex vagy, és valóban a legjobb, ha kipróbálod egy férfival az orált.
jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!