Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érzelmi természetű kérdés: ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi természetű kérdés: ti hogyan éreznétek, ha férfiként férfiak pénzt ajánlanának fel nektek szexért? Nem szeretném pénzért, viszont ti ilyen szituban mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Kisütötte egy faszi interneten, hogy adna pénzt nekem szexért, mert tetszett neki valahol a profilképem (nyilván nem itt). Történetesen biszex férfi vagyok, de ezt ő nem tudhatta.


Sőt, szintén email-ben hozzám irányított egy másik pasast, hogy ő jönne hozzám, ha nincs helyem, az se baj, kocsijában leszophatom, ennyi és ennyi pénzt adna akár rendszeresen... Szerencsére az arcom nem jól látható ott, hanem a vékony alkatom, meg napszemüvegben az arcom.


Kezdjük aval, hogy NEM AKAROM prostituálni magam, a kérdés nem erről szól. Ez nem kérdés.


A kérdésem az, hogy belegondoltam, más biszex férfiak hogyan éreznének ilyenkor vajon?



Én egy biszex férfi vagyok, tehát minde adott ahhoz, hogy csináljam: nem várták el, hogy helyem legyen szexre, jó nekik autójukban, le is kocsikáznának hozzám, kocsiban kellene szopnom a kérésük szerint, tehát ez nekem mind passzol, mivel kocsiban is szoptam már. Azaz eddig minden passzolna, biszex vagyok, imádok szopni. Mi baj volan evvel? Semmi.

Csak egy dolog nem passzol: pénzért szeretnék velem.


Nem akarok pénzt kérni ezért, ellenben imádok faszt szopni!

Tehát a kérdés nem az, hogy elfogadjam-e, mivel nem fogadom el.



Csakhogy... és itt jön képben az érzelmi része a dolognak, amiért a kérdést kiírom: csakhogy! Borzasztó érzés, egyeseknél mennyire kibújik a szög a zsákból, ugyanis amint pénzről van szó, vérszemet kapnak egyesek, és olyan megalázóan írtak nekem interneten, mintha a rabszolgájuk volnék! Épp csak annyira, hogy ne tűnjenek erőszakosnak!


Szó szerint nem akarom idézni, mivel magánügy, de ilyesmit képzeljetek el:


"A pénzemért azt akarom, béjbi, hogy leszopjáááá mint a huzat! Aztááá nekem jól szopsz, megértetted?! Szépen letérdepelsz, mint egy kutya és csinálod a dolgod! Mert még pénzt is adok érte!... Ja meg ha már pénzt is adnék, akkor azt is meg kell tenned, hogy... Meg azt is, hogy... És extra masszázst is kérek, világos?!"


És így tovább...


Egyszerűen nem értem... Ehhez képest ha bemegyünk egy élelmiszeboltba, mégis milyen gyakori, hogy egy vásárló az eladóval így bánna...? Hát nem valami elterjedt, finoman szólva.

"Boltos kisasszonka, azonnal adsz nekem két kiló almát, világos? Aztán izibe, de gyorsan, a pénzemért elvárom, hogy mosolyogva, és aznnal pattanjál kiskomám, na gyerünk, ne lazsálj! A pénzem adom a zöldségért, gyümölcsért, pattanjál, mint a gumilabda, hékás!!"


Csak mert pénzt ad a boltosnak?? Nem láttam még ilyet.


Evvel szemben itt van ez az eset...

Sose szexeltem pénzért, nem is akarom, mégis mindegyik eddigi szexpartneremmel ember módjára tudtunk egyeztetni, mire vágyunk egymással, közösen.


Amint a pénz viszont felmerül mások részéről, már kutyába se veszik az embert akkor se, ha ők ajánlják fel! (Amit viszont én nem fogadok el. De az ilyen embert még ingyen se szopom le!)


Miért van az, hogy a pénzükért egy kereskedőt nem molesztálnak, szexben viszont azonnal rabszolgahajcsárba mennek át, és alázásba?!

Természetesen nekem az se tetszene, ha az élelmiszerbolti kereskedőt, vagy eladót molesztálnák.



dec. 30. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok és pasi.. Ne menj bele.. VOlt sugarbabym, remélem lesz is még, és tisztelettel beszéltem vele, megkértem dolgokra, és hálás voltam neki..
dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.


Mondom, nem tervezek belemenni, csak felháborított a stílusuk, ahogy írásban közeledtek felém, a profilképem alapján.


Eleve nem pénzért szexelek, hanem szexelek magáért a szexuális élményért azokkal, akik meg is érdemlik, és egyúttal ha van közös pont.



"nem hinném, hogy a fizető vendég egy prostival ilyen stílusban kommunikálhatna, hacsak ez nem valami extra igény, extra pénzért cserébe."


Sajnos pedig női prostik nagy része arról panaszkodik, interjúkban is, hogy a fizető vendégek nagy része tárgyiasítja őket, némelyikük még veszélyes is, sokszor bűnözők prostiznak agyba-főbe, de természetesen közel se minden vendégük bűnöző, ezt senki nem állítja.


Az esetemről:


Eleinte semmi extra igényt nem vetettek fel, csak hogy leszopnám-e őt, majd előállt a haverjával, hogy őt is netán, mivel akarnak nekem ezért pénzt adni.... Aztán vérszemet kaptak, hogy de így szopjam, meg úgy, meg ilyen akrobata módon, meg amúgy, na meg akkor már legyen masszázs is, meg hogy hadd alázzanak már meg ezeken felül szóban, stb... Azaz fokozatosan adagolták, hogy ők pénzt adnának, belemegyek-e ebbe, és akkor már legyen ez is, az is, na meg ezen felül megalázó is legyen nekem, stb.

(Mondom, nem tudhatták, hogy biszex férfi vagyok, csak a profilképem megtetszett nekik és bepróbálkoztak).

dec. 30. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod? A kérdésnek mi a lényege? Hagytad hogy menjenek tovább. Nem osztottad ki őket. Akkor azt üzented ez így normális….
dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem követelőzöm. Úgy szophatnál ahogy jól esik neked...
dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 Nem gondolom, hogy azt sugalltam volna nekik, hogy ez így normális volna. Hanem mivel fokozatosan kiderült, hogy valami nem stimmel a szándékukkal, jogot formáltam arra önvédelemből, hogy megfigyeljem, hogyan akarnak csalni ellenem, hogyan próbálnak engem manipulálni. Na meg bizonytalan is voltam, hogy vajon tuti manipulálni akarnak-e. Ezért folytattam velük pár órán át az emailezést, mire arra jutottam, hogy inkább gyanúsak, mint nem gyanúsak. Ennél fogva nem folytattam tovább onnantól a levelezést velük. A kérdést azért írtam ki, mert érdekel, ki mit gondol ilyen esetekről, arról, ahogyan ők írogattak nekem.


Ha valaki normálisan közeledik felém a jelek szerint, akkor egyenesen megmondom, hogy részemről belemegyek-e, vagy nem megyek bele a dologba. De velük valami nagyon bűzlött, ezért inkább faképnél hagytam őket egy idő után.

jan. 2. 18:07
 16/17 A kérdező kommentje:

Az előbbi utolsó előtti mondat félreérthető, ezért kiegészítem:


Ha valaki normálisan közeledik felém a jelek szerint, akkor egyenesen megmondom, hogy részemről belemegyek-e INGYEN, vagy nem megyek bele a dologba INGYEN. (Mivelhogy pénzért nem csináltam és nem csinálok ilyet.)

jan. 2. 18:09
 17/17 anonim ***** válasza:

Fiatalon voltam prosti.Nők,pasik,párok mindegy volt,viszont 17 évesen volt

egy millám.Minden meg volt.Soha nem szégyeltem

febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!