Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki azt hitte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki azt hitte, hogy biszex, aztán amikor kipróbálta rájött, hogy hetero?

Figyelt kérdés

jan. 13. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem heterok 10es.
jan. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer egy kezdő sráccal találkoztam. Mikor szopott élvezte. Mikor a szájába élveztem nyelte sőt nyalta még a makkom. Majd elélvezett és elkezdett sírni. 17 éves volt. Azt hitte heteró és megbánta. Aztán 3 hónap múlva ugyanez. Majd újra. Majd most eltelt 4 év és látom gyereke van stb. Kíváncsi lennék mi lett a bi vágyaival.
jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12) gondolom a tipikus csalo hazas latens biszex lett belole. De ne legyen igazam...
jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ismeretségi körben is volt egy férfi (40+), akinek feleség, gyerek is megvolt. aztán rájött, hogy a pasikkal jobb neki és boldogan élnek.

én is néha fantáziálok milyen lehet egy pasival, de egyelőre nyuszi voltam lépni....

jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Még léphetsz, nem vagy elkésve😉
jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

14)nekem is volt ilyen ismerosom, elvaltak az asszonnyal, kb fel evig volt egyutt a pasijaval a srac😅 aztan most megint nos. Mondhatom ezert megerte otthagyni a 3 gyereket 🤣

Szoval addig probalkozz, kiserletezz mig nincs csaladod, mert sok ferfit az uj, az izgalom elcsabit. Utana meg mar baszhatjak,amit felepitettek. Persze van olyan is, aki vegleg ferfival marad utana.

jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!