Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek vonzó ha spriccel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha spriccel egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval...huszas éveim elején járok és mostanában sikerült először spriccelős hüvelyi orgazmust produkálnom. Aztán már nyilván megtanultam hogyan kell tudatosan...

VISZONT ez nem gáz? Mármint csinálok az ágyra egy tök nagy tócsát és undorodhat ettől valaki? Vagy ez inkább bejön az embereknek?



jan. 17. 21:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Spriccelős orgazmust OKOZNI iszonyatosan izgató érzés. Barátnőm folyatta az arcomra egy hármas akció közben (a srác farka mellé/elé dugtam be az ujjamat, a g-pontját keresve, közben nyaltam is), kissé ragacsosan száradó, egészen különleges ízű, egyáltalán nem pisire emlékeztető illatú volt. Gondolom, ez is egyéni, kinek milyen arányban keveredik hozzá vizelet, teljesen felesleges ezen rugózni. Csodálatos élmény volt, neki is és nekem is.


Magamnak a pasim tudta kiváltani először, ujjazás+nyalás kombóval, viszonylag intenzív ingerléssel (majdnem azt mondom, durván), és én is szimatoltam a lepedőt utána persze mint a vadászkutya. :)

Néha valóban kissé macerás a szökőkút, pl amikor előttem térdel, ruhában, és telibe kapja az arcába, pólóra, alsógatyára. Vagy amikor nem terítünk le törölközőt és elázik az ágy. de az érzés kárpótol érte, szóval azt mondom, ez legyen a legnagyobb gond. A pasimon is ugyanolyan felhőtlen boldogságot látok ilyenkor, mint amit én éreztem amikor én "fakasztottam forrást".


Magamnak is sikerült párszor. Meg kell tanulni elkülöníteni az érzést, és csak arra figyelni, annak engedni. Más mint a "sima" orgazmus, olyan "kifordulós" érzés, és forró. Itt nem barátunk az izomfeszülés, azaz, legjobb ülve, hátradőlve próbálkozni, amikor teljesen el tudod engedni magad.

jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Huuu én nagyon agyonimádnálak így :-).

Jöhetne bármilyen sok, minél több, annál jobb :-).

69-ben pedig nyelném is :-)

jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
38%
aki így élvez el, hogy tócsát hagy maga után így járt:) lepedőcsere és kész. tegyél alá gumilepedőt, akármi.
jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon izgató. Barátnőm ujjazásomra szokott spriccel reagálni orgazmus alatt. Mindig tudjuk, hogy törölközőt rakunk a segge alá mielőtt elkezdjük.

Többször kóstoltam már és nem volt pisi íze és szaga sem.

Engem izgat, minél jobban spriccel annál jobba áll a farkam.

febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!