Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kis pénisz miatti gátlásokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis pénisz miatti gátlásokat lelehet győzni?

Figyelt kérdés
(majdnem mikrópéniszem van)

jan. 21. 07:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. A legtobb ember undorodik tole. Olyan perverz valakit kell keresni aki erre izgul . Van ilyne
jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kicsi, vagy csak te gondolod annak? Én az enyémet sokáig kicsinek gondoltam. Aztán jött az első lány és szex közben kérte, h óvatosabban nyomjam, mert szétmegy a méhe. Később sem panaszkodott soha senki azóta sem.

Felnőtt fejjel jöttem rá, h simán csak azért gondoltam kicsinek, mert én magas vagyok, így arányaiban nyilván kisebbnek látszik a farkam, mint mondjuk ugyanez a méret egy 160cm magas férfin.

jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
6%
Biztos le lehet, kérdés, hogy érdemes-e. Olyan nő nincs, aki elfogadna így.
jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%

13.


Ne írj ekkora hülyeséget. Az én páromnak is kicsi, mégis együtt vagyunk 4 éve. A viccelődés elkerülése végett nem gazdag. Rengeteg kis méretű pasinak van párja.

jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
#14 Ti nők az átlagos péniszt is kicsinek tartjátok, szóval valószínűleg a párodé simán átlagos.
jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
#14 mit jelent a kicsi? A kérdező mikropéniszről beszél, ami max 4-5 cm.
jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
27%

15.


Általánosítasz és feltételezel. Mit lehet ezzel elérni? Semmit.


A páromnak majdnem 12 cm az átlag 14-15


Kérdező! Azért írtál ide hogy a fusztrált komplexusos "férfiak" rajtad vezessék le az indulataikat és beléd kössenek? Le lehet győzni a gatlasokat de nem így.


Rakasd át a kérdésed másik kategóriaba mert nincs helye itt.

jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%
#17 Akkor kamuzol. 12 cm egy nőnek sem elég.
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%

18


Megint általánosítasz és feltételezel.


Lemértem neked a középső ujjamat és csak 8 cm azzal is bővel tudok magamnak orgazmust okozni ahogy a nők többsége is. A "g pont" (mert ugye nem egy pont) a hüvelyben 2-5 cm-re van.


Hiába írod hogy nem elég, de bőven elég a 12 is, sőt 8cm is. Ha valaki nem tudja használni ne a méretét vagy a nőket hibáztassa.

jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
8%

18: próbáld ki egyszer nővel. Soknak elég.

Nyomod itt a komplexusos lehúzó dumádat, ami sokkal inkább hányinger, mint egy 12 centis pöcs. Ezért nincs és nem is volt még nőd, nem a farkad miatt.

jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!