Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tudok kezdeni magammal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni magammal, ha biszex srác vagyok? 28/F

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van most, de egy sráccal megismerkedtem és baromi jó vele talalkozni, korábban csak csajokkal éreztem ezt. Szóval gondolom biszex vagyok, másokhoz szolna a kérdésem, hogy lehet ezt managelni az életedben? Elég szar a szitu szerintem😅

jan. 22. 11:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Egyértelmű. Ahogy előttem is írták, közeledj hozzá! Sok sikert!
jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gabor49 ***** válasza:
100%
én is biszex vagyok es normalisnak tartom
jan. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtted tálcán kínálva a lehetőség.A magam példáján,nehogy hatvanévesen, amikor már nem kellesz senkinek, bánkódj az elmúlasztott lehetőségen.
jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A 13-ashoz írnám..

Három olyan huszonéves srácot ismerek személyesen,akiknek hatvanas barátjuk volt.És amikor a hatvanas férfi szakított - mind családos volt és félt a lebukástól - akkor a srácok szenvedtek ettől,az egyik sírt is többször.

Semmi nem garantálja,hogy egy hatvanast már le kell írni.


Ötvenes férfi vagyok,dicsekvés nélkül írom,hogy lehetne 21 éves barátom is, egy munkatársam. Nekem családom nincs,semmi nem volna akadály, de nálam ez iszonyú korkülönbség és teljesen más életszakaszban lennénk,ami főleg engem zavarna.

jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerencse dolga. (13-as voltam.)
jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjetek és hagyd alakulni. Jó lesz😉
jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!