Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Már számos alkalommal crush-oltam egy-egy bizonyos nőt, de ezek többsége úgy kezdődött, hogy a másik félnél éreztem, mintha bejönnék neki. Miután összerakom a képet, tetszik az, hogy tetszem egy nőnek, és hogy hé! nekem is tetszik Ő. Azonban felmerül bennem, hogy előtte lehet észre se vettem volna, vagy nem is foglalkoztatott volna, ha nem küld jeleket, de miutan eléri nálam, hogy felfigyeljek rá, sokáig nem tudom kiverni a fejemből. Remélem, érthető, mire akarok kilyukadni.

Szóval nem tudom, hogy maga az izgatottság/kíváncsíság érzése hajt ilyenkor, amit az Illető kivàltott belőlem, vagy ez már azt jelenti, hogy biszexuális vagyok. Köszi előre is a válaszokat. 25/L



febr. 3. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%
Olyan jó olvasni, hogy egyre több lány jön rá, hogy nővel lenni sokkal jobb, mint pasival. Számomra az a csoda, hogy akadnak lányok, akiknek bejönnek a férfiak.
febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!