Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak Ti mennyire tudtok elképzelni működő párkapcsolatot egy meleg sráccal?

Figyelt kérdés
Egy ilyen kapcsolatot be tudnátok vállalni vagy inkább élnétek egy nővel heteró párkapcsolatban és férfival meg max kaland lehetne?
febr. 13. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Én csak férfival tudok elképzelni párkapcsolatot, nővel max. alkalmit.

23/F

febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Huszonéves koromban 1 évig éltem párkapcsolatban egy meleg sráccal, közös albiban. Arany életem volt! Szeretett, mosott-főzött-takarított rám! Hűséges volt! De mivel én bi vagyok, nem bírtam nő nélkül pár hónap után és megcsaltam. Később el is vettem a lányt, azóta is ő a feleségem. Ő elfogadta hogy szeretem a szexet fiúkkal is, szóval nem korlátozott sosem, hogy legyenek szexhaverjaim, annyit kért, másik nővel ne csaljam meg! Betartom. 19 éve...
febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sráccal, vagy férfival tudnék csak elképzelni kapcsolatot !


55/F

febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Fiuval max barati viszonyba tudnek elkepzelni szexualis dolgokat, de kapcsolatot nem.

Azt csak lannyal.

febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából vannak fenntartásaim a válaszommal kapcsolatban.

A jelenlegi élethelyzetemben nővel szeretnék kapcsolatot, mert vágyok saját gyerekekre. Ugyanakkor szerintem ez egy élethazugság részemről, mert ha olyan srácot találnék szerintem vele is tudnék kapcsolatban lenni.


24F

febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Érdekes feleséged lehet...

Mindkettő nemmel eltudok képzelni komoly kapcsolatot.

febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatot csak is sráccal tudnék elképzelni, lánnyal csak alkalmi.


19F

febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!