Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A szexchatet miért nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexchatet miért nem szeretik a melegek és a biszexek?

Figyelt kérdés
febr. 13. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik, de csak közben képekkel, videókkal.
febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert az mar 20 eve is gáz volt
febr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem itt nem az a probléma,hogy valaki nem szereti vagy élvezi. Nekem is volt ebben részem. Kíváncsi voltam egy srác rám írt van e kedvem kamerába verni. Hát mondom egyszer élünk.🤣

Miért ne. Felvett és kezdeményezte a kapcsolatot, láttam hátra volt dőlve és már játszik a farkával. Persze én is élő vettem és vertem a farkam. Így szépen lassan mindketten elmentünk. Elköszönt és ennyi.

Na most már ez nem így megy,kapcsolj először te kamarát, aztán majd becsatlakozik addig csináld csak,vagy ő neki mégsincs kamera de közben képeket tud küldeni és hasonló kamu szövegek vannak. Így az ember kedve egyszerűen elmegy az egésztől. Egy darabig próbálkozik és egyszerűen elengedi,feladja. Nem is beszélve arról aki ráadásul felveszi a videót. Vagy akarja.

febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én heteroként se szeretem!


Vagy élőben, vagy sehogy!


34/F

febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 félreértettél, amiről te beszélsz az a szex videochat, a szexchat az írásban történik! 🙂
febr. 14. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek szexchatelni, de képek vagy videók nélkül nem hiszem, hogy sokat tudok kezdeni.
febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek szexchatelni. Csak sajnos nincs kivel.

Én fiúként biszexnek tartom magam, igaz még sosem szexeltem férfival... de mivel nagyon kipróbálnám, ezért szívesen szexchatelek is :P

febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!