Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi férfiak, akik titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi férfiak, akik titokban tartják: A fiúk vagy a lányok izgatnak jobban? Aki inkább a fiúkat választaná:

Figyelt kérdés
Kovenciók nélkül inkább meleg (alkalmanként bi) életet élnétek vagy lehet, hogy azért vonzóbbak a fiúk mert az a tiltottabb az életetekben? Kort is írjatok legyszi!

febr. 14. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Engem a lanyok jobban izgatnak es csak veluk tudok elkepzelni kapcsolatot de vannak olyan pillanatok amikor mar nagyon kanos vagyok es akkor johet barki

28F

febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kombináció bejön. De a pénisz jobban izgat mint a vagina, de a női test többi része jobban izgat mint a férfi test többi része. Még szerencse hogy abban a korban vagyunk, ahol a transz csajok már jól néznek ki.
febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk izgatnak jobban, de csak szexre kellenek, minden másra lányok.
febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan engem is a fiúk izgatnak jobban, de nővel is volt már nagyon jól szexben részem.


Kapcsolatra meg nem tudom, szerintem mind2 esélyes.

24F

febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabor49 ***** válasza:
80%
párkapcsolat kizárólag lányok fiuk kizarolag szex 50/f
febr. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a transznemű lányok izgatnak leginkább. Egyébként 50-50. Alapból a női testet preferálom, de a férfiaknál a farkuk nagy ütőkártya. 29/F
febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Én a nőket részesítem előnyben. Párkapcsolatot csak velük tudok elképzelni. Fiúkkal csak szex.


35/f

febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

40 feletti vagyok. A meleg oldalamat hosszú idő alatt fedeztem fel, huszonévesen épp csak sejtettem, mert a szocializmus teljesen más korszak volt, erős elfojtás és prűdéria jellemezte az akkori Magyarországot.

30 körül már biztosan tudtam, hogy biszex férfi vagyok, és hogy fiúkkal inkább lány szerepben volnék, ezt is inkább csak orállal tudtam elképzelni és az nagyon vonzott is.

40 felett uni/passzív vagyok, és análra is vágyom, de csak orált próbáltam, és azt is csak 40 felett.


Összességében mégis a nők érdekelnek jobban, mint mindig; a tiltott gyümölcs effektus -izgatólag- az én meleg oldalam meglétére nem volt sose hatással különösebben.


Inkább tehát arról van szó, felismertem, hogy férfira is van szükségem szeuxálisan, mégpedig évek alatt, lassú fokozatokban ismertem fel.

febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a nőket szeretem jobban.

De a férfiak meztelen látványa is izgalomba hoz.

márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!