Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol talalhatnek olyan fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek olyan fiu baratot akivel alapvetöen baratok vagyunk De ha nagyon kivanjuk a szexet neha egymassal is csinalhatunk dolgokat?

Figyelt kérdés

Sosem csinaltam meg fiuval semmit de egyre többször vagyok ra es leginkabb csak egy igen szoros baratsagba tudnam ezt elkepzelni.

Egy olyan baratra gondolok akivel lehet közös programokat csinalni meg minden,de ha ugy akarjuk akar ki is elegithetjük egymast.

Alapbol a lanyok tetszenek, csak velük tudok elkepzelni kapcsolatot ezert nem is jönnek össze fiuval.

Leginkabb 25 alattiak erdekelnenek.


febr. 17. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Sokan keresnek hasonlót, biztos vagyok benne, hogy kapsz pár privit! ;)


Sajnos én már rég elmúltam 25...

febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Én nőben keresek ugyanilyet!


F

febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd, hogy nem jonnel ossze fiuval, lehet szerelmes leszel a szexhaverodba... Foleg mivel uj elmeny lesz, ilyenkor osszezavarodnak a sracok. Szoval legyel nyitott a fiukra es ne legyél novel csak azért, mert heteronormativ vilagban elunk es félsz bevallani, hogy biszex vagy
febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Előbb leszel egy idegennel, mint baráttal...
febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Mi a kérdés?

Hogy bu~zulhtasz e?

Igen!

febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen sráccal akarom elveszíteni a szüzességem, amit most leírtál Kérdező. Most hotbullon próbálkozok ezzel. Korábban dirtycode-on és gyakorin tettem ezt. Igazából még nem jártam sikerrel, de csak elég ideig kell keresni.
febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Erősen bizalmi természetű a dolog ebben a formában, a kizárólagosságot elvárnám (egyiküknek se kelljen félni attól, hogy a másik valahonnan elkap valamilyen fertőzést, és átadja a másiknak), de ezt leszámítva lazán, kötöttségek nélkül, mindkét fél örömére történne. Ez lenne igazán jó benne - én is így keresek, egyelőre nem sok sikerrel, de majd azért hátha :)
febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vágyom egy ilyen barátra én is. 28 vagyok igaz, de álmom.
febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen srácot én is szeretnék, ~18-25 évest. ~170-180 cm magas és vékony legyen.
febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár itt is vagy Tinder🙄 vagy fb társkeresője
febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!