Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha mostanában megujjaztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában megujjaztam magam análisan férfiként és élveztem, akkor élvezném azt is ha megdugna valaki?

Figyelt kérdés

Láttam már pár olyan videót, ahol az egy férfi megdugja a másikat és azt láttam a passzív arcán, hogy nagyon élvezi, hogy dugják, ezért kipróbáltam, hogy milyen ha megujjazom magam...

Fura volt, de élveztem is, mert sikerült elélveznem ettől.

Ezek szerint egy igazi farokkal is élvezném ezt?



febr. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A prosztata miatt elvezned. Ehez nem kell biszexnek/melegnek lenned. Vannak pasik, akik azt elvezik (strapon, pegging), hogy a noje megdugja.

Viszont ha felizgatnak a pasik, es szexeknel veluk, akkor biszex/meleg vagy.

febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-es lányok izgatnak elsősorban, de a férfiak is egy kicsit
febr. 17. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van benned biszexualitas
febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Nemfeltétlenül.

A farok azért jóval vastagabb és hosszabb.

Mennyé le a boltba vegyél egy akkor répát mint a farkad és tuszkold magadba...

febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Mázlista vagy, kérdező! Én lelkileg vágyom, hoy megdugjon valaki, aki szimpi, de a saját ujjamtól, tárgyaktól egyelőre nem sikerült elélveznem pusztán anális izgatással, sőt, a folyamat maga is semleges.


Konkrétan az anális szex nem tudom, milyen érzés lehet, de mivel különféle vastagságú, alakú tárgyakat helyeztem már fel magamnak, el tudnám modani, a partner péniszvastagságán sok múlhat, sőt, a fokozatosság betartása mellett tágulhatsz is alkalomról alkalomra, legalábbis én egyre tágabb vagyok alul (a záróizmomra semmi káros hatása nincs!).


Meg persze fogj ki rendes, figyelmes partnert. Nekem volt már partnerem néhány, de nem análra, hanem szoptam, amit imádok is.

febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
HA akarod kipróbálhatjuk. Megduglak szívesen
febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül élveznéd farokkal is,

de az biztos, hogy érzékeny vagy, és jól izgatható a prosztatád.

Ujjazást már én is élveztem, majd nagyon erősen elélveztem tőle. A dugás még várat magára nálam is.

Ha úgy érzed, hogy vonz, izgat már a lehetősége is, hogy megdugjanak, érdemes kipróbálnod.

febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsés vagy kérdező.

Nekem is van itthon pár dildó amitől az orgazmus még nem következett be. Teljesen mindegy milyen pózokban és melyikkel csinálom magamnak.

Straponban is volt részem, mondjuk ott már közel voltam de nem jött meg az áttörés. Csak úgy vagyok rá képes ha közben a farkam is izgatom. Ugye az azért mégsem ugyanaz.

Hát a dugás téma megfogalmazódott benneme is de nehéz megfelelő partnert találni nyilván.

Nem mellesleg nekem a testi adottságok miatt is. Így meg főleg nem erőltetem.

márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, próbàld ki.
ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!