Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Durva 18+ kolis story?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva 18+ kolis story?

Figyelt kérdés
nemsokára kolis leszek, mire kell számítani?

febr. 24. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ott csak ilyen sztori van
febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Fiú vagy lány vagy? Nem mindegy.

Amúgy kinek mi a durva. Nekem koliban sajna rossz emlékem volt. Megérezte az egyik srác hogy meleg lehetek. Majd mikor bevallottam neki megzsarolt hogy ki kell elégítsem vagy elmeséli mindenkinek. Ez ment 1 éven át. Kb naponta kopogott be, hogy átugrok-e segíteni. Ami azt jelentette, hogy elmentünk az egyik legkevésbé használt klotyóra és ott le kellett sz-pnom. Szerencsére csak 1 év mert ő 18 volt én meg 15 és így utolsó éve volt.

febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
2-es, ez elég durva. Gondolom nem jött be annyira a srác, különben élvezted is volna kicsit.
febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Minden csakis tőled függ. Mi minden este piáltunk és dugtunk, volt aki szűzen érettségizett. 🤷‍♀️
febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Náunk (Szombathelye) volt pár durva, bár nem szexuális, csak kemény dolog.


Valaki aki kiesett az ablakon és meghalt. Azt, hogy józan volt-e, kegyeleti okokból nem tudni, de gyanítom nem volt az.


A másik meg az ágyi poloska infesztáció volt, mert felvettek valami hátrányos helyzetben nevelkedett embert. Az egész szintet ki kellett üríteni arra a félévre.



Valaki részegen darabokra szétrúgta a WCben a fajanszot, és elárasztotta a közös zuhanyzó részt.



Valaki az átellenes koleszban szétfújta brahiból a habos poroltót. Több szoba lakhatatlan lett.

febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk szinte 1-2 havonta fújták ki a porral oltót a folyosón.

De olyan is volt aki kidobta a hűtőt a 4 emeletről. Meggyújtotta a parkettát a szoba közepén. Vagy beadta a zacciba a kolesz tévéjét.

febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: miért nem te mondtad el másoknak (vagy a kolesz igazgatónak), hogy ő buzulni akar?


Egyébkként nekem is rossz élményeim voltak, balesetem is volt előtte, na meg nem lehetett szobatársakat választani. Tehát hiába szóltam volna bárkiek, attól még ők maradtak volna a szobatársaim, sajnos. De ha meg akartak volna erőszakolni, tuti elmondtam volna másoknak, meg az igazgatónak.


(Egyébként elég korrupt kolesz igazgatónk volt. Hiába hívták ki a rendőrséget MÁSOK a szobatársaimra, a diri akkor se tett semmit, csak kihallgatott midenkit, és minden ment tovább, ahogy eddig... A jelek szerint érdekeltté tették a szobatársaim a hallgatás és semlegesség vonatkozásában a dirit.)

febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 budaiz ***** válasza:
100%

#7 mi történt áldozat voltál?


A kollégiumi élet ennyire botrányos?

Vannak hülyék mindenhol akik rongálnak de az hogy vannak szélsőséges szexuális megnyilvánulások is ami ennyire általános azt nem gondoltam volna.

Nem voltam koleszos közelébe sem voltam ilyen dolgoknak.

febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8:

A szobatársaim az egész koleszt inzultálták, ők kisebbségiként felvették a segélyt, amivel még dicsekedtek is, majd eljátéktermezték. Olykor részegen törtek-zúztak, pl ablakot, amire egyszer ki is jött a rendőrség. (Akkor hivatott be több ember a diri.) Nem tanultak, csupán közvetlen vizsgák előtt.


Én még azelőtt balesetet szenvedtem, hogy valaha találkoztam volna velük, de a balesetem közveltlen előtte történt. Ennek a vonatkozó jelentősége annyi, hogy balesettel az ember ugyebár kiszolgáltatott.


A két kisebbségi srác beszólogatott nekem, egyikük egyszer a falhoz lökött ingerülten, hogy nem tetszik neki a pofám, és hasonlók. Ez bent a koliszobában volt, sőt, rögtön előtte ránk zárta az ajtót.


Ők mást nem tettek velem, de a koleszban randalíroztak rendszeresen.


Mondom, nem volt lehetőség szobatársat választani, a diri (vagy más illetékes) eldöntötte a szobák beosztását előre.


Természetesen nagykorúak voltunk, mivel a kérdés ilyen kolesz életről szólt.


Végül is csak reagálni szerettem volna a kettesre (#2-re), hogy nemi erőszak miatt miért félt szólni?? Az már túl van egy határon, szerintem. A támadója nem félt attól, hogy kiderül róla, buzulni akar?? Csak ő mint áldozat félt a kibeszéléstől?? Ezt nem értem...


Az én estemben a koleszben NEM történt nemi erőszak -akkoriban egyébként még nem voltam benne biztos, hogy biszex férfi vagyok, heteró oldalam ismertem csak-, csak annyi szexuális jellegá dolog történt, hogy kizártak a közös koli szobánkból, miközben kúrták a csajokat a szobában. Ugyanis belülről direkt bennhagyták a kulcsot.


(#7 voltam.)

febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt akit megb@sztak.
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!