Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szomszéd csajt lesni a lépcsőh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszéd csajt lesni a lépcsőházban a lakás kukucskálóján keresztül és közben meztelenül masztizni mennyire perverz? Csináltatok hasonlót, mi volt az?

Figyelt kérdés
Nagyon izgató volt, hogy kb 1 méterre volt tőlem, csak az ajtó volt közöttünk.

febr. 26. 09:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon
febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem kezdesz ki a szomszéd csajal?
febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Oldfire ***** válasza:
57%
Az elmegyógy intézeti csoport a következő oldalon található
febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
29%
Ilyet már én is csináltam anno, csak én nem pucéron vertem, viszont akit kukkoltam az igen:-)
febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%
Jön a jóidö, nyitva hagyod az ajtódat mintha pont akkor szellöztetnél mikor ö jön haza. Te a saját lakásodban lehetsz meztelen, ha benéz és tetszik neki amit lát, még folytatás is lehet.
febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%
Én a szembelévő panelház ablakán lestem be esténként amikor égett a villany de még nem volt behúzva a sötétítő na akkor simán be lehetett látni és nem egyszer láttam egy szép lányt épp átöltözni vagy meztelenkedni is.
febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%

26

ilyen story sok van :) aki lakótelepen lakik, tudna mesélni.

márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
87%
Amikor általános iskolás voltam akkor szomszéd lányt mindig lestem egy csomószor láttam tanga bugyiban meg meltartóba, a szomszéd 10 emeletesben
márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
én full ruha nélkül is láttam az elsőn lakó srácot, és még egyebeket is ... a bolondnak eszébe se jutott, hogy beláthat valaki XD
márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam egy férfit éppen zuhanyzott nyitott ablaknál és utána még le is borotválta mindenhol egy óráig tartott az egész
márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!