Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Böriben hogy megy a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böriben hogy megy a férfi szex? Az örök, hallják mikor szexelnek?

Figyelt kérdés
febr. 28. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

"6# Szex jelenetet mutatnak?"


Á, dehogy... 80as évek, Magyarország! Csoda, hogy az akkori prűd körülmények között egyáltalán mertek az operatőrök felveni a cellában távolról, a cella túlvégén pucér seggel előrehajoló tinifiút, nyitot wc ajtó mögül. Merthogy a fiatalkorúak börtönében jártak dokuentumfilmesek. A nyers valóságában akarták bemutatni, mi folyik ott, a megiterjuvolt fiatalkorú bünözők elmondásai alapján.


A címe még egyszer: Bebukottak. Youtube, vagy indavideo, vagy videa.hu


Abban a prűd kommunista világban azon is meglepődtem, hogy egyáltalán a nemi erőszakról is lehetett riportot készíteni ottlakókkal. A verekedések bár szerintem megjátszottak, viszont látszanak az ijedt arcok, mert újoncok mindig akadnak, időről időre, és kemény hierarchia uralkodik. Vannak főnök srácok, valamint csicskáik és köcsögeik. Erről is elég részletesen beszámolnak az akkoriban ott lakók.


Eléggé szomorú, nyomasztó dokumentumfilm... Szerintem a módszerváltásig (1989) le se lehetett adni a tv-ben.

márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!