Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalkori cuckold történet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori cuckold történet?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan fiatalkori, pl középsulis, korai cuckold történetet mesél ami veletek történt? Story time xd Elmesélem zanzásítva az enyémet xdd, Érettségi évébe volt egy jó fej haverom akinek nagyon nagy volt, és megcsalt vele az akkori barátnőm, mikor ezt kiderült, inkább megköszöntem a csajomnak xdd utána sokat mesélt xdd kiderult, hogy regota ujjazta stb, és akkor mondta el neki mekkora xdd, mivel a csajom ismerte a cuckoldot benne volt a dologban, ezért belement, hogy csináljuk, a srácot később orálisan kielégíttem (tényleg sokkal nagyobb és vastagabb volt mint az enyém), alig ment le a torkomon. Aztán még egy ideig zajlottak az események, amiket én maximum néztem, estleg tisztogattam. Sajnos több ilyen nem volt. Ha volt veletek bármi ami ilyesmi vagy megközelíti ezt tinédzser korotokból pls meséljétek el.

márc. 14. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hogy, hogy? Kifejtenéd?
ápr. 1. 18:30
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Ide biztos nem irom ki! Szégyenlős vagyok!
ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor küldd el privátba, bár nyugodtan kiírhatod
ápr. 1. 19:50
 14/16 sipekilaci ***** válasza:
Akkor már nem tizenéves voltam, hanem kb. 21-22.Már évek óta jártam különböző illegális nudista strandokra, (azért oda, mert ott jobban tolerálták, ha az ember félrevonult egy bokor mögé recskázni, vagy akár szexelt a partnerével. Egy ilyen alkalommal Csongrádon feküdtem békéásen a homokban néhány doboz Pilseni sör társaságában, mikor autó hangját hallottam. Kisvártatva megjelent egy negyvenes pár, már teljesen levetközve. A nőnek bomba teste volt és nagyon klassz tetkói. Engem az ízlésesen tetovált nők beindítanak. Odaköszöntek egy helló-t, majd tőlem nem messze félig takarásban letelepedtek. Később amikor mewntem a vízbe, s feléjük néztem, láttam, hogy a nő feje a férfi ölében szorgalmasan bólogat.Nem sokkal később odajött a nő hozzám, azzal, hogy látják egyforma az ízlésünk, egyforma sört iszunk, ha akarok csatlakozhatok hozzájuk.Odamentem bemutatkoztunk, megtudtam, hogy Németországban élő félig magyar pár, akiknek házuk van a városban.Sok mindenről szó került, így a szexről is, s Vera férje lelkes beleegyezésével felajánlotta, hogy könnyít izgalmi állapotomon. Profi módon ki is elégített, majd csókolództak Rolffal. Késő délután mondták, ha van kedvem menjek velük, aklár alhatok is náluk. (Persze alvás nem sok lett) A kocsiba is meztelenül szálltunk be mindhárman, mondták ők nem prűdek. Klasszul berendezett udvaruk volt, napozóágyakkal, sütögetőhellyel. Persze továbbra is meztelenek maradtuk. Később szeretkeztünk hármasban, minden lehetséges felállásban. Sütögettünk, iszogattunk, dumáltunk. Jócskán elmúlt éjfél, mire ágyba kerültünk. Másnap délelőtt csengettek náluk, engem küldtek az ajtóhoz, engedjem be aki jött. Én mentem csakúgy meztelenül. Egy huszonéves nő volt a jövevény, mint kiderült, a férje (kamionos) által elhanyagolt szomszédasszony. Orsika jól megnézett magának, s nyilván tetszett neki amit látott, mert akkor nekem már 20-21 cm farkam volt. A második napot így töltöttük édes négyesben, egészen addig, míg Orsika fel nem vetette, hogy áthívná a "legújabb szerzeményét", így mondta, egy tizenéves diákfiút, aki most a pizzafutár ott a környéken, és hatalmas farka van. Nemsokára meg is érkezett Roli és tényleg imponáló méretekkel rendelkezett. Onnantól már ötösben folytattuk a partit és eljutottunk a mindenki mindenkivel mindent kategóriához, mert ahogy Rolf mondta, nem kell itt kategórizálni az embereket, ők egyszerüen szeximádók, s nem számít, hogy ezenközben saját nemükkel is örömet szereznek egymásnak. Azu eredményt tekintve csak igazat tudtam adni nekik. Azon a nyáron baromi jókat szexeltünk így többesben.
ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok,milyen részletre gondolsz?
ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
6-os nak mondom, leginkább arra gondolok, hogy a sztorit leírhatnád.
máj. 3. 21:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!