Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire ciki az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az alábbi fétis? Női vonzalomm vagy inkább kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nővel szexelni, de még nem volt rá lehetőségem és lehet ha ott lennék teljesen igába szállna a bátorságom is.


Eddig csak férfiakkal volt kapcsolatom és a párom szeretem és emiatt elhagyni sem szeretném. A hármas gondolata nem fog meg, mivel tudom hogy sok önző ember létezik és nem szeretnék egy szexből emiatt kiszorulni és traumatizálódni.



Leginkább az izgat, amikor a másik fél (nők egyaránt) dominansabb és idősebb is nálam. Nők esetében ez nagyon tetszene, de csak egy olyan 5-12 évvel körülbelül. Nem anyakomplexus, inkább a tapasztalat az ami izgatja. Tudná hogy kell úgy puncit nyalni, vagy olyan pózokban szexelni amik sokkal kényelmesebbek. Inkább ez a része vonz a korkülönbségnek!

Sokat fantáziálok erről, de még csók szintjén sincs tapasztalatom.


24/N



márc. 16. 23:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10. A páromnak miért lenne félnivalója? Mint írtam nem megyek félre és nem csalom meg. Ezért is picit szomorú vagyok, mivel nem látok erre így esélyt sem. Bár már egy csók is eldönthetné, hogy biszexuális vagyok vagy sem.


Vagy csak ábránd..

márc. 17. 11:54
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el ezt így a párodnak.

A pasik hamarabb elfogadják,talán még izgatónak is tartják, ha a párjuk nyitna a saját neme felé.


Tisztázd vele, hogy nem a megcsalás a cél hanem egy benned lakó vágy megélése...


F

márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12. Mondtam neki, nincs ellenére. Csak a hármas gondolatától én félek.


Félek a másik jobb lenne neki, új, jobban élvezné. :(

márc. 18. 17:26
 14/16 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Merre fele vagy helyileg?

32 éves nő vagyok. Házas. Szóval érzelmi elköteleződés nélkül szívesen tesztelhetnénk, hogy valójában ki is vagy. Én biszex vagyok, tapasztalattal.

márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14. Nem te írtál, ugye?


Budapest😅

márc. 19. 17:22
 16/16 anonim válasza:
100%
14-s vagyok. Nem én írtam. De hova? 😛
márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!