Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért lehet ez? Más nem izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Más nem izgat fiúval de ez nagyon.

Figyelt kérdés
Konkrétan semmi más nem tetszene fiúval, se csók se semmi, de nem bírom kiverni a fejemből hogy mennyire jó lenne valakit leszopni. Maga a farok meg az hogy letérdelnék nagyon izgat, de semmi más. Mi lehet ez? Nyilván nem sima bi vágy mert akkor más is tetszene.

márc. 19. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára pont Fehérváron élveztem hatalmasat, amikor az álló farkát a seggemhez nyomta !
márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én is így vagyok vele. Nem érdekel a ffi test simogatás vagy puszilgatás. Sőt a csók sem vonz. Maga a farok ami érdekes lehet számomra. Az az ami izgalmas nekem.

Nyilván erre partnert találni elég nehéz. Főleg ,hogy nem az a típus vagyok aki vevő a szövegekre. Arra járok fuvarban, ma ráérek, vagy kocsiban van helyem ma és hasonló dolgok. Nem vagyok tárgy ,kellék, és üritő csésze.

márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is.

Egyértelmű hogy biszexek vagyunk.

De amúgy tök mindegy, meg kell élni a vágyakat!

márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NNNándi ***** válasza:
100%
Engem nem zavar hogy csak üritő csészének használnak.
márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Max egymásnak kiverés, de egy jó farkúval 🙂
márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanez, nem tudnék megcsókolni egy pasit, vagy szerelmes lenni, viszont a farok elég érdekes számomra, leszopni, kiverni, magamban érezni elég izgalmas 26bi
márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is így vagyok vele. Csak a farok izgat a többi nem.
márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Hasonlóan vagyok. Bár én nem vagyok szubmisszív. (Látom, a kulcsszavaid között szerepel a "megalázás".)
márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon szubmisszív gondolataim vannak

igaz, hogy még sosem voltam férfivel

de én is szívesen kipróbálnám


amit leírtál engem is nagyon izgat

én is szívesen letérdelnék valaki elé és keményre szopnám a farkát...

de szerintem hagynám azt is, hogy kutyapózban megdugjon... vagy meglovagolnám

márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!