Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok nektek mi miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok nektek mi miatt kell pasi? Mármint mire vágytok vele?

Figyelt kérdés
És milyen gyakran?
márc. 23. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy afféle bromance-szerű dolog a cél.

Összejárni, haverkodni, amiben max. olyan lightos dolog férne bele, hogy mondjuk közösen kiverni, de ennyi, nem tovább menve.

márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem.csak eszköz egy pasi..Tőmény izom vagyok..Lefogom,leszopatom majd véresre dugom a seggét..Ez van én vagyok a domináns hím.
márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra hogy kiverjem neki ha épp olyanom van🙄
márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szophassak.
márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Max. 180 cm körüli, vékony alkatú 18-20 év körüli fiút keresek, aki végigsmacizna a nyakamtól az ágyékomig, közben simizne is, majd élvezésig szopna. Ha szeretné, akkor meglovagolhat.
márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Laza szexhaverság, amibe beleférne, hogy időnként leszopjuk, megdugjuk egymást.
márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább haverság miatt, esetleg néha leszopjam.
márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Tudatalatt sose éreztem, hogy a szex nemek szerint szabályozott kellene legyen, hanem örömforrás. Csak mire ez feloldódott bennem, sok-sok év eltelt.

Ezen felül indentitásban se érzek igazán határt: lélekben legalább annyira vagyok férfi, mint nő. (Gondolkodásban már inkább férfiasabb talán.)


A nőkkel az a jó, hogy férfi lehetek az oldalukon, a férfi meg hogy nő lehetek mellettük. Mivel eltérő oldalam dominál férfi mellett illetve nő mellett, ezért az élmény is eltérő. A salátát azért eszem, mert az saláta. A kenyeret meg mert kenyér. Mindkettőre szükségem van.


Nagyjából így írnám körül magam szexuálisan. De ez nem mereven így jellemző részemről. Van, amikor pasi mellett is férfiasabb vagyok.


Többnyire pasit mégis szopni szeretek. És dugatnám is magam.

márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó korod?
márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 vagyok, negyven feletti vékony pasi vagyok, inkább feminin testtel, nulla mellkas szőrzettel.
márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!