Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek bele kene menjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele kene menjek ebbe?

Figyelt kérdés

Elvesztett fogadas miatt ki kene verjem egy fiunak.

Egy lannyal fogadtam es biztos voltam benne hogy megnyerem,de nem igy lett, ezert ki kene verjem egy közös fiu haverunknak ugy hogy közbe a csaj is latja.

Bele menjek vagy inkabb ne?


márc. 24. 16:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Megtetted?
márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Minden fogadásban benne van a vesztés lehetősége.Előbb kellett volna meggondolnod, mert ha nyersz, akkor te is elvártad volna, hogy a lány állja a szavát. De mi volt a tét a lány részéről?
márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Az hogy megujjaza egy baratnöjet
márc. 25. 21:56
 24/35 anonim ***** válasza:
67%
Remélhetőleg azt meg előtted tette volna. Már csak az a kérdés, hogy vajon ezek az alanyok is bele egyeztek-e a fogadásotok tétjének lenni? Az egész dolog kicsit őrült ötlet, de ha az embernek nincsenek néha őrült ötletei, akkor unalmas az élet.Ismered a dalt: "Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni". A lánynak meg gratulálok és nemcsak azért mert megnyerte a fogadást, hanem azért is, mert egy belevaló csaj. Szóval te is legyél belevaló, és áldd a szavad. Egyébként érdekelne majd hogyan történt meg a dolog, írd meg (akár privátban is), de persze ha zavar, akkor ne!
márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha melegek vagytok tedd meg nyugodtan.

Sőt cumizd le inkább.

márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem értelek. Azonos súlyú téteket tettetek. Ha te nyertél volna, te is elvárnád, hogy állja a szavát. Nem kell fogadni, ha nem akarod állni a szavad! Enyhítés képpen esetleg felvetheted a csajnak, hogy jó lenne, ha közben ő meg neked verné, de ha nem, akkor is meg kellene tenned!
márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

26 igazad van igy volt jogos.

Megtettem.

Igy utolag nagyon fura, de a lany baratom tök termeszetesnek vette, a fiu meg elvezte is, szoval nem banom.

márc. 27. 15:21
 28/35 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, kárpótlásul kiverem neked. Mit szólsz?
márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
17%
Engem meg cumizhacc
márc. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
54%
Kivered. Nem lesz tőle semmi bajod.
márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!