Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vágyom arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom arra, hogy valakivel beszélgessek erről?

Figyelt kérdés

Jópár évvel ezelőtt úgy hozta az élet, hogy egy nagyon jó barátommal elkaptunk egy alkalmat és egymás mellett kivertük a másik szeme láttára. Ezt követően egy-két apróság még ebből kibontakozott (semmi szex), illetve a mai napig tartjuk a kapcsolatot (nem a legszorosabban), de sajnos az, hogy találkozzunk és esetleg megismételjük ezt a dolgot idő hiányában és a távolság miatt alig lehetséges.


Beszélgetni szoktunk róla, illetve alkalmanként felmerül ez a téma ismeretlenekkel való beszélgetés során, de mindig csak felületesen.


Valamiért nagyon vágyom arra, hogy ezt az egész dolgot részleteibe menően meg tudjam beszélni valakivel, illetve adott esetben egymást jobban megismerve később talán újra átélném szívesen.


Van ez mással is így esetleg? Hogy egy ilyen élményről szívesen beszélne? Azt feltételezem, hogy azért akarok ennyire beszélni erről, mert így is "beleélem" magam a sztorik közben a dologba, ha már fizikailag ennyire leredukálódott a találkozók száma és így próbálom ezt a hiányt kompenzálni, nem tudom.


Legszívesebben korombelivel beszélgetnék, melegekkel nem szívesen, de leginkább azért nem, mert eddig mindenki azonnal többet akart, de tényleg többet, tehát dugás és hasonlók.


28F


márc. 26. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Elkepesztoen hianyozna valaki az eletembol,egy ilyen haver. Orulnek ha irna ram is valaki . 29/F
márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen beszélgetnék erről én is.

Hetero életet élek,29 éves vagyok.

márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn is hasonlóan vagyok mint te.

27 vagyok

márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En is szivesen beszelgetnek ilyenekröl, irj ha gondolod
márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Mit lehet az ilyenekrol beszelgetni??
márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok korodbeli, de pontosan tudom miről beszélsz, átérzem.
márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Régebben énis vertem ki haverommal, nagyon hiányzik. Nagyon sokat gondolok rá!


28 F

márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek ilyenekről, nyugodtan írj, ha gondolod. Nekem is kb. ilyen dolgok hiányoznak.
márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék ilyesmiről is, de a kérdező vélhetőleg nem engem keres, mivel korosztályából keres.

F 40+.

márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam hasonlót de nagyon szeretném mert izgat a dolog már egy ideje. És beszélni is szeretek nagyon hasonló dolgokról🙄
márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!