Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúval kiverni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúval kiverni?

Figyelt kérdés
Gyakran gondolok arra, hogy jó volna egy másik fiúval kiverni. Régebben csináltam ilyet, de már nincs kivel. 28 éves vagyok, sosem lesz már ilyen haverom?
márc. 26. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Tinikoromban mi is csináltuk, de már nem.
márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sajnos nem jött össze tini koromban. Azóta sokszor gondolok rá, hogy jó lenne kipróbálni.
márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Bárhol, bármikor szerzek rá pasit!
márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Még nem próbáltam, de már viszonylag régóta keresek ilyesmihez srácot.

Nagyon nehéz, mert mindenki többet akar. :/ Pedig baráti, haveri alapon szerintem tök jó lehet. 31/Bi

márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is tini koromban csináltam ilyet utoljára. Szerintem azért nehéz ehhez megfelelő partnert találni, mert a felnőtt, családos férfiak nem tudnak csak úgy elszabaduli otthonról ilyen jellegű szórakozás céljából, kell hozzá hely is, meg nem árt, ha előtte tényleg kialakul egy bizalmi/baráti viszony. Szóval sok feltételnek kell teljesülnie.
márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a baj hogy számomra a közös verés az kevés ilyen szempontból
márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó a közös kiverés. Akivel bizalmi alapon idáig eljutottam, később kölcsönös orál is volt (vagy csak az egyikünk csinálta a másiknak), de ennél tovább egyikünk sem ment, és nekem ennyi pont elég.
márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az orál szerintem is nagyon izgató!
márc. 27. 19:03
 9/23 anonim ***** válasza:
Melyik irányba?
márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oda-vissza. Kapni szeretem, de adni az számomra nagyon izgató.
márc. 27. 19:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!