Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi volt a legkülönlegesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkülönlegesebb vagy legfurcsább biszex- meleg szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Akár lehet valami nagyon extrém vagy egész apróság is ami mégis nagyon izgalmassá tette stb...
márc. 29. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Haverom kiverte nekem egy fleshligttal
márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A Gemeci erdőben "túráztam" egyedül, és belefutottam egy 35-40es pasiba aki épp masztizott. Először csak meg akartam lesni, de észrevett. A vége az lett hogy túlvoltam életem első szopásán.
márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Smaroltunk egy sraccal es egymasra elveztunk
márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 frot ***** válasza:
84%
Egy sötét mélygarázsban simultunk, dörgölőztünk egy sráccal, elég hevesen, mivel mindketten elélveztünk közben. Farmerban voltunk. :)
márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A közeli bányatóhoz jártunk úszni.Egyszer megkérdezte,hogy nem verjük ki egymásnak? Rendszeres lett.
márc. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy srác úgy szopott le hogy a sötétben azaz nem is láttam hogy néz ki. Csak jött, leszopott és elment. Ezt mind Budapesten a szabadban.
márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

ahhj de szerencsések vagytok...

én is szívesen kipróbálnám egy férfivel

engem főleg az anál izgatna passzív szerepben...:)

márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Hármasban voltunk egy barátnőmmel és egy haverunkkal... Így, ilyen tömény erotikától csöpögő szeánszon soha előtte nem vettem részt. Olyan volt mintha be lettünk volna drogozva, életem egyik akkora élménye lett, amit a VIP fiókba tettem el a fejemben. 🤗


Nő vagyok.

márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csaj ismerősöm várt a helyi kocsmájában. Úgy beszéltuk meg, h osszebújunk. Erre a kocsmában volt egy masik srác haverja, akivel régebb óta ismerik egymást, s erre bevágtak pár pálinkát. Én csak egyet, h tudjak teljesíteni, meg amúgy sem iszom. Szóval hárman átmentünk a csajhoz. Azonnal elkezdtem a csajjal smacizni. Kozben kaját főzőcskéztem. Addig a sráccal smacizott. Majd a srác felemelte a csajt, s vitte is az ágyba. Gyorsan csatlakoztam. A srác rakta a csajt ezerrel, én pedig a csaj mögött voltam, tapiztam a melleit, de engem felpofozott a csaj. Miközben a srác tolta, én elélveztem. Szex után én és a srác félrevonultunk, s a srác kérdezte, h mi ez a pötty a farkán. Mondja h nem melegségből... De én csak néztem a faszát, ahelyett h odanyúltam volna. Ti mit csináltatok volna?

Amúgy biszex vagyok, de inkább meleg...

35 éves férfi

márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
#1 De jó is lehetett...:D
márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!