Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez is nevezhető biszexualitásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is nevezhető biszexualitásnak?

Figyelt kérdés
Ha egy srác nem vágyik szexuális együttlétre egy másik sráccal (esetleg max csók) hanem csak haverkodás, beszélgetés, közös időtöltés. Viszont külsőre és személyiségre viszont bejönnek neki egyes srácok.

márc. 31. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hisz csók itt is lehet, + külsőre is bejönnek neki srácok.
márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,abszolút.szerintem is.nincs ezzel semmi baj ....legalább bevallom magadnak hogy mi a helyzet...
márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez még nem biszexualitás. Egyszerűen vágysz a barátságra, vágysz egy férfi szeretetére. Ez még messze van a biszexualitastól. Olyan emberekre jellemző ez, aki ferfi létére nehezen barátkozott férfiakkal, és nem voltak meg a közös férfias élmények, beszélgetések.
ápr. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez még csak homoromantikus vonzalom.
ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez biszexualitás, mivel nem csak közös időtöltésre meg haverkodásra vágysz, hanem csókra is, ahogy írtad.
ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. csók? Az még több is mint egy sima orál!
ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha a csók belefér és bejönnek a srácok akkor szerintem az már biszexualitás.
ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás magára a hosszabb időn át folytatott tényleges cselekménysorozat jellegére vonatkozik.
ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó. Hosszabb időn át és a tényleges cselekvés. Az arra gondoltam, meg milenne ha, vagy ha ezt tettem volna így és így, az se nem szex, se nem irányultság. Persze az álmodozóknak ezt úgy is felesleges...
ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!