Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/meleg srácok! Ha volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/meleg srácok! Ha volt már szintén biszex vagy meleg haverotok, vele tényleg csak haverok voltatok vagy történt ez-az is?

Figyelt kérdés
Tehát mindketten csak haverként tekintettetek a másikra, vagy mivel a saját nemetek is vonz így történtek bizonyos dolgok is attól függetlenül hogy haverok vagytok?

ápr. 1. 07:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen haverom, de szívesen megismerkednék egy bi sráccal.
ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

hát, mivel nekem sincs ilyen haverom...

én szívesen lennék valaki haverja :P

aki néha bekapja vagy eléd térdel kutyapózban:P

ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
#11-12 Minden jó dolgok keresésére ott a Tinder és a Romeo. Nekem is ott sikerült találnom egy helyes, normális srácot.
ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akivel csak 100% barátság. :-) Illetve ő az elején másként is próbált tekinteni rám, de semmi sem lett. Végig szerelmes voltam valakibe, aki visszatért hozzám.
ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Történt ez-az.
ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Lelkész fiaként egy parókián nőttem fel. A parasztházból kialakított épület első szobáját hárman osztoztunk a két bátyámmal. Még tiniként is az emeletes ágy tetején aludtam, az alja üres volt, mert gyakran jártak át hozzánk barátok, vendégek, így jól jött egy plusz fekhely.

Amint lett barátnője a két bátyámnak, ez a szent hely esténként erotikus kéjbarlanggá változott. Tényleges szex nem volt természetesen, de minden más igen. A testvéreimnek pedig gyönyörű barátnői voltak. Főleg meztelenül… Onnan fentről mindennek fül és szemtanúja voltam. Ráadásul a két csaj legtöbbször egyszerre jött át. Úgy tűnt, mindenkinek van kit cuppognia, csak nekem nincs. De egyedül is jól szórakoztam ilyen hanghatások közepette.

A szomszéd fiú volt a legjobb barátom gyerekkorom óta. Egyik éjjel áthívtam, hogy ezt neki is meg kell tapasztalnia. Utána már mindennap jött az ablakon keresztül. Először csak kivertük egymásnak, de miután csillogó nyelvemmel lesmároltam feminin, husis ajkait, tudtuk, hogy nincs megállás. A banánfagyi lett a kedvenc vacsorám. Ipari mennyiségű tejszínhabbal…

Ma már ritkán találkozunk, de még mindig jóban vagyunk. Amikor mindketten szinglik vagyunk és elegünk van a nőkből, összejövünk megismételni a régi szép időket.

ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Es a 2 batyad hol volt amikor a szomszed sraccal szexeltetek?
ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17: Ott voltak ők is, de mindenki a párjával foglalkozott.

Egy idő után leesett nekik, mi a helyzet velem. De soha nem “nyomtak fel” a szüleimnél. Bennük is tomboltak a hormonok. Tiszteletben tartották, hogy bennem is.

Egyébként a szüleim is kedvelték a srácot. Jóban voltak a családjával, és bármikor átjöhetett beszélgetni, tanulni, bandázni. Csak éppen teljesen mást képzeltek a közös időtöltéseinkről. 🤣

ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#16 Úgy kell azt, jó is fiúval nagyon.
ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már néhány haverom, aki bevallotta nekem, hogy ő meleg. Viszont nem érzem a kémiát közöttünk. Ráadásul párja is volt akkoriban az egyiknek.
ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!