Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasik, Arc számít a srácoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasik, Arc számít a srácoknál?

Figyelt kérdés
Nekem csak test és intim pl. Az elméletem szerint a melegeknek arc dönt, biszexeknek test és intim.
ápr. 7. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a külső dolog már régóta ott van a köztudatban. Persze egy alkalmi kapcsolat esetén sokat tud nyomni a latba . Persze egy hosszú távú dologban már más a kérdés. Ugye hiába szép az alma ha belül rohad. Engem sokat utasítanak el mert elől hiányoznak a fogaim. Persze kérdés nélkül. Mert tuti igénytelen vagyok.

Hát nem csak volt egy balesetem amitől reszeltek nekik. Nyilván itt elkezdtek romlani. Igyekszem őket csináltatni ahogy az anyagi források engedik. De hát addig nem esztétikus. Ezt a példát csak azért hozom fel mert hiába vagyok rendes normális ha a külső miatt meg vagyok már első látásra bélyegezve.

Volt olyan is aki elismerte, tök jó fej vagyok ha elkészült a fog térjünk erre vissza. Na ő az akit felhívok majd és elmondom hogy kész minden. Tali aztán el küldöm,hogy ha eddig nem kellett a dolog ez után se kelljen.

ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Férfiak esetén engem nem érdekel a külső különösebben (bár az illető arca, főleg a szemei nyilván szintén árulkodnak valamelyest a lelkivilágáról). Mindenesetre nem vonzanak az öregemberek, 65 alatti legyen. Élőben többnyire azonnal érzem a kisugárzását az embereknek, és pasiknál ez dönt (nőknél a külső is számít). Persze nem árt egy elfogadható intellektus sem, de nagyjából ez is átjön első benyomásra. Sőt, nem az iskolázottsága érdekel, se a képességei. Hanem, hogy kellően tiszta és következetes-e a gondolkodása. Zavaros tudatúak, nem összeszedett gondolatokkal, nem vonzanak. Épp ezért az is számít, hogy józan legyen.


Természetesen ebbe nem csupán az intellektus játszik bele. Van egyfajta "kémia" is, lelki összhang. Ha az nincs meg, addig még a farka se izgat különösebben az illetőnek. Kivétel erősíti a szabályt.

ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es egy korrekt és értelmes hozzászólás,sok ember elgondolkodhatna rajta.Talán nem lenne ennyi kudarc és probléma ...


Egy nem öreg férfi

ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is leginkább az intellektus dönt, és persze a test is sokat tud nyomni a latba. Arcból a legtöbbet úgyis megszokva tudom megszeretni.
ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mivel először nem meztelenül látom nekem az arc ill a szem fontos
máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!