Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, lepődtetek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lepődtetek már meg más pasi péniszén közös zuhanyzóban, öltözőben? Pl. nagy pénisz, lógós here, csupasz makk, farok piercing, fanszőr forma stb.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam haverral uszodában, és zuhanyzásnál láttam először a farkát. Hatalmas volt neki, ernyedten 14-15 cm, csupasz makkal és nagy herékkel... nagyon meglepődtem, hogy viszonylag alacsony srácnak ekkora van...

ápr. 8. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Haveromét uszodában

Kb 15 cm lankadtan neki

ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában rajtam szoktak meglepődni :D De azért láttam én is pár extrém dolgot pl piercing illetve érdekesen megnyírt szőrzet :DDD
ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Pár hete voltam először akkor még heterónak hitt régi haverommal egy edzőteremben (én hívtam el), már eléggé a zárás előtt tudtunk beesni és nem is voltak már szinte a személyzeten kívül, kisváros. Hát ő nem az, akire ha ránéztek, arra gondoltok, hogy mekkora van neki, vékony alkatú és (még) nem túl izmos, de amikor lehúzta a rövidnadrágját az öltöző sarkába fordulva, mert elég szégyenlős, oldalról megláttam hogy úgy áll neki mint a dákó! :D Úgy tettem, mintha nem érdekelne, szóval összeszedtem a bátorságomat és felé fordulva vettem le én is a nadrágomat. Miután visszafordult, éppen akkor emeltem fel a fejemet én is és láttam hogy az enyémet nézi. Megilletődött ezért én annyit mondtam neki hogy "na, nem gondoltad volna, mi?" ő pedig helyeselt. Rövidesen én is megdícsértem az övét, neki is metélt volt mint kiderült. Először én kezdtem el verni neki óvatosan, nem volt nagy tapasztalatom majd rövidesen mindketten annyira felizgultunk hogy a végén ő csapolt le engem :P
ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik osztálytársam az enyémen lepődött meg. Lankadtan nem mondanám olyan hatalmasnak, de azt mondta, nem erre számított. De lehet azért is tűnik nagyobbnak, mert nagyon vékony vagyok.


19f

ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
masszőrként láttam már elég sokfélét
ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Enyemet gyakran megnezik, mert csupaszon tartom a makkom egeszsegugyi okokbol, volt aki kerdezte is h miert ilyen a farkam. Nem zavar mert elonyosebb ha csupasz a hegye.
ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Van egy spanom akinek tulzás nélkül olyan 20cm lankadtan, és a fitymája hátra van csúszva mindig. Elkezdtük zsidonak hívni, és mostmár a csajok is igy hívják. Plusz adalék, hogy mióta igy hívják h zsido csomó lányismerős rányomult, hogy kipróbálják testközelből a farkát :D
ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!