Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Shemale, transz kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shemale, transz kapcsolatot próbálnék, van olyan akinek nagy tapasztalata van ilyen téren?

Figyelt kérdés

49/F nem volt ilyen kapcsolatom, eddig csak nőkkel voltam, de egy csúnya válás és a szexuális kíváncsiság, talán a kor vagy valami rejtett hajlam miatt, kipróbálnék, nőies transz, shemale, kapcsolatot.

Ha valaki bevezetne ebbe a világba egy kezdőt, vagy van olyan akit izgat, ha ilyen téren “szűz” férfival lehetne, írjon hol érdemes ismerkedni, hogy lehet ilyesmit kipróbálni.



ápr. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Private Szabina most lett 50 és azt a jóslatot kapta egy cigányasszonytól, hogy kétszer fog házasodni. Az első férjével megromlott a kapcsolata már és szerintem nyitott lenne egy új komoly kapcsolatra. Influenszer, így könnyen megtalálhatod. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, mert ez lehet a sors keze.
ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Transz mi?
ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű a dolog. Keresel egy neked tetsző hirdetőt és elmész hozzá. Kipróbálod milyen, ha izgat mész másokhoz is és ennyi.


Elsőre ne akarj párt találni meg kicsit túlkoros is vagy többsége fiatal

ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
nyomorék nárcisztikus hisztérikus identitászavaros pszichopata mind. nem véletlenül transzok. volt élményem többel is. felejtsd el, ha jót akarsz!
ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
49%
nehéz talalni igazan helyes aranyos shemale t a többsége ronda és férfias én is régóta keresek 50/f
ápr. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

5


Hirdetővel se voltál?

ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!