Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy farok: Kinek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farok: Kinek milyen storyja van erről?

Figyelt kérdés
Kiről nem gondoltad volna soha, hogy hatalmas farka van? Milyen érdekes storyk kapcsolódnak ehhez ahogyan megláttad vagy találkoztál vele?

ápr. 18. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Amióta találkoztam naggyal (21 cm) azóta a függője vagyok ennek a méretnek. 30N
ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Elsőhöz csatlakozom :)
ápr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

A szomszéd srácból ki nem néztem volna, hogy egy szörnyeteget hord a lába közt.

Lankadtan megvan úgy 15cm neki. (Az enyém mereven ekkora)

ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nemrégiben láttam a barátnőm öccsének a farkát.

Megijedtem esküszöm! 😅

ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy kb 180cm 50kg sráccal volt talim. 22cm volt a farka. Kis gebe nagy farokkkal. Betojtam...
ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 mondjuk az tényleg ilyen holyshit' kategória, hogy ez mégis hogy :D

Durva.

ápr. 19. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Egyik legjobb haverom. Zömök alkatú, kinézetre sem túl előnyös fickó, magyarán sose gondolnád róla, hogy mekkora neki. Hogy, hogy nem, úgy alakult, hogy 2en dugtunk meg egy csajt, és már előtte tudtam, hogy nagy neki, de akkor láthattam rendesen, hogy mekkora hatalmas farka van, ráadásul ilyen felfelé ívelő, végig kőkemény farok, kb 20/5. Nem gondoltam volna, hogy épp akkora neki, ráadásul annyira potens. Nekem meg alig 15/4, ráadásul végig lankadozott az elsőnél. Szerencsérea csaj nagyon jól kezelte ezt a szitut.

De tudok fordított szitut is: egy unakatesóm, nagyon magas, kb 120 kg srác,inkább izmos, mintsem hájas. Olyan akiről azt gondolnád, na neki biztos brutál nagy. Ehhez képest lankadtan ilyen 5 centi ha van neki, láttam közös átöltözésnél, meg pisilésnél is. És láttam egyszer neki állva is reggel, hát nem tudom, ha megvolt neki 13 cm. Ennek ellenére mindig is fullos, nagymellű csajai voltak, vannak.

ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Köszi, hogy leírtad! :D Érdekes szituk ezek.
ápr. 19. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Eddig sajnos nem sok faszt szoptam, de az egyiknek iszonyú vastag volt, minimum 6 cm átmérő. Hosszra olyan 18 / 19 lehetett. Soká élvezett el, bő fél órán át szoptam, mire spriccelt. Hosszú ujjaim vannak, de megmarkolva alig értem át a farkát.

Nudista táborban is látni olykor meglepő dolgokat... Némelyiknek mint egy elefánt ormánya...


Engem a kisebb inkább felizgat, ami arányos, 6-12 cm hosszú, minimum 2, max 3 és fél cm átmérőjű. Egy ilyet szoptam eddig csupán.

ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Életem első élménye egyben meghatározó is volt.

Neten ismertem meg a srácot. Sportoló volt és izmos. Mondta, hogy nagy farka van de nem gondoltam, hogy tényleg. 16 voltam ő 17. A farka 22cm volt. Nagyon gyorsan elsült és rengeteg spermája volt. 4x találkoztunk. Egyszer megszámolta ahogy élvezett az arcomra. 16x spriccelt. Ugyanis a 2. szájba élvezése után majdnem belefulladtam minden bajom volt így mondtam, hogy soha többé nem élvezhet a számba. Amúgy azóta egyszer még dumáltunk. Panaszkodott, hogy senki se bírja a nagy méretét bekapni tövig és milyen jó volt anno hogy nekem ment meg ilyenek. Aztán rá kb 1 évre jót nevettem mikor látom a facen, hogy megházasodott egy csajjal. Hát ennyi.

ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!