Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mekkora volt legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt legnagyobb lankadt farok amit valaha láttál?

Figyelt kérdés
Hol láttad?
máj. 12. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose mérem le
máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora volt, de lankadtan is kétszer akkora volt, mint az enyém állva.
máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi páromnak a legnagyobb. Hús pénisze van, olyan 16 centi szerintem biztos van.
máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Gimnáziumban volt egy srác, annak akkora tökei voltak, hogy a lovak kispénisz-komplexust kaptak volna, ha meglátják. Szerintem ernyedten volt 18 cm és vastag, de komolyan.
máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként, sőt többször bebizonyosodott hogy az átlagnál jobb szemmértékkel rendelkező férfiként írom hogy fingom nincs.

Nem voltam koleszos, a családomban tabu a mesztelenség, öltözőbe nagyon ritkán talán láttam de a 80%át akkor mikor gyerekek voltunk. Tehát nem láttam élőben tûl sok lankadt felnőt péniszt, mondjuk merevet kevesebbet :D

De a legnagyobb talán apámé, kb 14cm hosszú és 4.5 cm széles.

máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es és őt csesztették emiatt az irigyek?
máj. 12. 14:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5ös vagyok

Nem hiszem hogy irigykednének arra akinek lankadtan 18 centi. Mámrint nekem 18/5 amikor feláll, és el se tudom képzelni hogy férne ez el kényelmesen ha nem zsugorodna össze kis ráncos 8-9 centissé. Nyilván nem véletlenül vannak húspéniszű emberek, de én ùgy gondolom a vérpénisz nagyobb evolúciós előny, nincs útban :D

máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem csesztettük, csak hüledeztünk. :)
máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagban többen akarnának akkorát mint kicsit.
máj. 12. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Az biztos. Én még a hús pénisznek is jobban örülnék.
máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!