Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire valószinű hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószinű hogy biszex/meleg haverom, ha ez történt?

Figyelt kérdés

Hétvégén haverokkal elég rendesen beiszogattunk az egyik közeli kocsmában. Amikor elmentem WC-re mielőtt indultunk volna haza, bejött utánam haverom (már a teleport állapot közelében) és közvetlen mellém állt be a piszoárhoz, majd telibe elkezdte nézni a farkam, amit meg is dicsért hogy "milyen szép", meg "milyen nagy".

Pont mi ketten egy felé mentünk mert viszonylag közel lakunk egymáshoz és mikor lekezeltünk hogy na jóéjt, akkor megsimogatta nadrágon keresztül a farkam és még hozzá tette hogy "bárcsak ilyen szép farkam lenne".

Tudtommal ő heteró és mivel koliból ismerem, igy láttam már hogy hasonló nagyságú a farka mint nekem.

Illetve engem csak meglepett ez az egész, zavarni nem zavart, mert biszex vagyok és abban az állapotban amiben akkor voltam még kellemes is volt, mint zavaró.

Ja és szerintem nem tudhatta hogy biszex vagyok mert csak páran tudják a baráti társaságból, ezért is volt számomra fura ez a szituáció.


Ti mit gondoltok? Ez közeledés akart lenni? Nem merem felhozni neki ezt az egészet


máj. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Bár a fene tudja. Hány évesek vagytok?
máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én felhoznám neki a dolgot, jó esély van rá, hogy közeledés volt.

Lehet, hogy józanul nem volt hozzá bátorsága.

máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy érdekelné a pasis téma! Pont azért csinálta ezeket, hogy ezzel adja a tudtodra.
máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Be voltatok csiccsentve? Mert akkor lehet nem volt semmi..
máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem igen, be akart probalkozni.
máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minimum biszex a haverod!

Tegyetek legközelebb egy plusz lépést egymás felé. 🙂

máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!