Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ennyi beteg kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi beteg kérdés itt a meleg kategóriában? :D

Figyelt kérdés

Én személy szerint meleg vagyok de sokszor még nekem is trollkodni támad kedvem, amikor egyik-másik kérdést meglátom. Ti hogy vagytok ezzel?


Ja, és Csak bi és meleg fiúk válaszát várom, így aki ír, az egyben elismeri, hogy egyike a felsoroltaknak! :)



2012. máj. 11. 00:44
1 2
 1/14 meleg-film-felirat válasza:
100%
Mert olcsó az internet, és mert nagy az isten állatkertje! :D
2012. máj. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Béla211 ***** válasza:
100%
De most megnéztem a heteró részt is ott sem sokkal jobb a helyzet:D
2012. máj. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Legalább megvan a napi röhögés. Múltkor mondjuk óra alatt gyakoriztam, volt 1-2 vicces, elkeztem röhögni. Mindenki hülyének nézett, plusz lett egy szép osztályfőnökim :)

A kérdésre válaszolva fogalmam nincs miért van. Személy szerint nem hiszem, hogy pár kérdést komolyan gondolnak, csak gyenge pillanatában valami trollkodni kívánó heteró kiírta :)

2012. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ofő mert nevetsz órán?

Engem fel se vennének így sehova

2012. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
pl?
2012. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát van az a csávó aki a farkas lányokra izgul.

De nem meleg meg nem biszex mert szerinte az fúj.

Isten barmai...

2012. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jaj azon mennyit röhögtem XDXDXD Még énis beszóltam neki XD
2012. máj. 11. 18:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyenekre minek beszólni?csak hülyeségből írja..és ha válaszolsz neki akkor élvezi -.-"
2012. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pedig az a kérdés nagyon úgy tűnt hogy valódi :D
2012. máj. 11. 23:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a meleg kategóriára vonatkozik a színvonal drámai csökkenése, ugyanis gyakorlatilag az összesben előfordul. Ugyanakkor alkalmasint elgondolkodom, hogy ha egyiket-másikat valóban komolyan gondolta a kérdező illetőleg a válaszadó, akkor ilyenkor mi játszódhat le ezen emberek kicsiny, a végletekig kezdetleges elméjében? :P Mert némelyiket ésszel felérni, gyakorlatilag képtelenség...
2012. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!