Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok! Sokan vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok! Sokan vannak közületek, akik nem keveredtek sráccal intim kapcsolatba, csak vágyakoztok rá?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, velem ez a helyzet. Nem akarom, hogy megbélyegezzenek, vagy lenézzenek.

2012. máj. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
18/F vagyok meleg, 4 barátom tudja, és egyik sem bélyegez meg vagy lenéz, sőt...
2012. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
Senki nem néz le ha nem tudja meg :)
2012. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még sosem voltam fiúval és nem is tervezem,pedig vannak ilyen jellegű vágyaim,de szerencsére a barátnőmmel jó a szexuális kapcsolatom,így nem jelent problémát elnyomni az ilyen jellegű vágyaimat.

Egy esetben mennék bele,ha a párommal részt vennénk egy közös szexbe egy másik párral,viszont ez esélytelen.

2012. máj. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Könnyebb a dolog, ha az embernek van jó párkapcsolata, de nekem nincs senkim és ilyenkor jönnek a fantáziálgatások fiúkról is.
2012. máj. 26. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csupán attól vannak ilyen fantáziáid, mert éppen nincs kapcsolatod (mármint lánnyal). De ezzel nincs is baj. Kérdés, hogy ezek a fantáziák nálad ilyen tűzoltás jelleggel vannak-e, vagy valóban be kell látnod, hogy vonz, akár csak a szex része is egy fiúval. Meg mernéd lépni azt, hogy ki is próbáld? Szerintem a biszexualitás (fiúkkal való kapcsolat vonatkozásában) több, mint fantázia. Sőt, ha el tudod fojtani a vágyaid, akkor talán nem is vagy biszex - kérdés, ezt érdemes-e megtenni, szabad-e megtenni.
2012. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor mit javasolsz? Keressek egy jól kinéző srácot alkalmi szexpartnernek?
2012. máj. 30. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
11:09 vagyok. Úgy gondolom azok között, akik fantáziálnak ilyesmiről, ott azok vannak (talán) többségben, akik attól félnek, hogy bejön nekik a szex (vagy ennek egy/valamelyik része) fiúval, és ezért nem próbálják ki. Éppen attól biszexek szerintem, hogy csak nőbe tudnak szerelmesek lenni, de fiúval talán csak az aktus miatt csinálják. Persze ezt belátni magadnak sok idő. Nekem is évekbe telt. De muszáj volt belátnom. Így azt tudom csak mondani, hogy talán jobb (de mindenképpen gyorsabb) eredményre jutsz, ha kipróbálod. És akkor még mindig dönthetsz. Ha akarsz dönteni.
2012. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!