Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátkoznak a melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkoznak a melegek a biszex férfiakkal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mást csinálnak velük.
2012. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még ez a kérdés... retardált.. -.-"
2012. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
még kúrják is őket
2012. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy biszex haverom. Nem dugunk :)
2012. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul értelmezted :D Az a kérdés, h barátkoznak e a melegek biszex pasival, nem az, h normális embernek van e bisex barátja. Hacsak te ... :o Fuck!
2012. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vok és ritkán találkozom elutasító meleggel. A fő gondom inkább az h nincs megbízható meleg:(
2012. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi lesz így a világgal :( Már a buzeránsokban sem lehet bízni... :/ Hova tartunk
2012. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam kérdezgetni magamtól, amikor efféle értelmetlen és használhatatlan tipikus hetero válaszokkal találkozom... És bizony jó a kérdés, melyre válasz aligha akad. :/


Na de, mások tapasztalatait látva nem a melegek a megbízhatatlanok, - javarészt - hanem a biszex férfiak. Nem tudom, én legalábbis nem szívesen jönnék össze egy bi sráccal. Bármikor összeszedhet egy csajt, és aztán jól beinthet... Mint ember nincs problémám velük, (hogyan is lehetne, hiszen én meg meleg vagyok) csak az életmódjukkal szemben vannak fenntartásaim.

2012. jún. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, és van nem 1 meleg haverom. Az tény, hogy a melegek előnyben részesítik a melegeket, nem szeretnek osztozni a partnereiken, de persze előfordul ez is az is. Nekem jelenleg meleg srác nyújtja azt amit a barátnőm nem tud megadni, és ez így megy már harmadik éve minden gond nélkül.
2012. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!