Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok, jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, jelenleg házasságban. Nem tudom kiélni a vágyaimat. Mit tegyek? Egyre erősödik. A feleségemnek nem mondhatom el.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, friss házas. Biszexuális vagyok. Erről a feleségem nem tud. Sosem mondtam el mert szégyen nekem. De mióta összeköltöztünk, valahogy rajtam van egy ilyen pánikféleség, hogy sosem éltem ki amit szerettem volna fiúval. Most kezdem csak érezni, mennyire vágytam volna romantikára egy sráccal, és mennyire szerettem volna legalább egyszer fiúval lenni. A feleségem nem tudja ezeket, viszont van egy 18 éves fiú a randi.gay.hu ról szedtem össze, akivel meg titokban találkoztam már, de tudja mi a helyzet így csak barátok vagyunk, annak ellenére, hogy mind a kettőnknek bejön a másik fél... azonban a feleségem bejelentette 3 hete, hogy terhes.... most még rosszabbul érzem magamat. ne értsetek félre, én őt szeretem, de van bennem ez az izé, ami most valamiért megerősödött. egy éve még teljesen kordában tudtam tartani, de most valahogy nagyon nem tudom mi van velem. segítsetek kérlek!


Ehy 24 éves fiatal férfi.



2012. máj. 31. 17:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Ha egyszer az ilyen kérdés után elhányom magam és megfulladok benne, akkor felelősségre lehet vonni a kérdés kiíróját?
2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt nem értem. Feleséged van, apa leszel, és akkor ehelyett ilyeneken filózol, hogy jaj, nem keféltem fiúval? Örülnél, hogy családod van. És miért most gondolkozol ezeken? Esküvő előtt miért nem?
2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Anonymus Dante válasza:
2%
te tegyél egy szivességet és gyulj bele a konnektorba egy villával
2012. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Megmondtam! Ezelött ezt teljesen el tudtam nyomni. Kordában tartottam. nem is kellett rá gondolnom. Csak most erősödött meg. És igen szeretném hogy jó apa legyek, szeretném felnevelni a kicsit, és családot teremteni. Remélem fiam lesz, mert mindig is fiút szerettem volna! Annyira szívesen tanítanám. Sokkal jobb gyerekkora lesz mint nekem volt. az egyszer biztos!
2012. máj. 31. 17:58
 5/29 A kérdező kommentje:
És ha belenyúltam, és meghaltam, akkor mi lesz? egy szomorú feleség, és egy apa nélküli gyerek a jövőben... nagyon okos vagy.... mellesleg én sem akarok meghalni...
2012. máj. 31. 17:59
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Keress fel egy szexuálpszihológust, ő talán tud segíteni.

Nem hiszem, hogy sokan lennének hasonló szituban mint te.

Minden esetre ne lépj félre, mert ha rájön a párod, most gondolj bele terhesen megtudná, hogy megcsalod, és ráadásul egy férfival, hát én azonnal lebabáznék...

2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem akarok félrelépni, írtam is, a srác is tudja, de akkor is jólesik a közelsége, mert egy ember aki tudja az igazi énemet... de SOSEM csalom meg.
2012. máj. 31. 18:01
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Hááát tudod? Gyereket csinálsz a feleségednek, közben meg cukifiukat szedsz össze. Milyen géneket adtál át? ( Ugy-e ebbe ne gondoljunk bele?) Szerencsétlen nö meg azt hiszi, hogy van egy párja, gyerekének pedig egy szeretö apja. Elmondanád, hogy mi a véleményed magadrol?
2012. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az hogy sosem fogom megcsalni vele.... És igen, van egy szerető párja, és a gyereknek is LESZ egy apja. ez tuti. viszont én is ember vagyok, és szenvedek...
2012. máj. 31. 18:05
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Ha soha nem fogod megcsalni vele, akkor meg miért tartod a kapcsolatot. ( Mondhatni a mézesmadzagot a szád elött?) Mazochista is vagy? Igy jobban szenvedsz? Mert ha tényleges elhatározásod, hogy a feleségedhez hüséges maradsz, más magyarázatot nem látok.
2012. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!