Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit kezdjek az elnyomott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az elnyomott biszex hajlamommal? Zavar.

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nagyon kicsi korom óta vonz valamelyest a másik nem is. Igazából maga a férfi test ugyanolyan taszító nekem szexuálisan, mint egy tisztán heteronak, csak a pénisz az, ami vonzó. Elég sokat őrlődök azon, hogy kipróbáljam-e vagy ne. A probléma az, hogy egy ilyen élmény után nem tudnám már magamat férfinak tekinteni. Úgy érezném, azután bármilyen nővel összejönnék, hazugság lenne a kapcsolat, mert a legtöbb nő nem jönne össze olyan férfival, aki volt már másik férfival. Meleg kapcsolatba semmiképpen nem lépnék, imádom a nőket, mind szexuálisan, mind lelkileg, a férfiak csak szexuálisan vonzanak, de az is nagyon leszűkülten. Pl. megcsókolni képtelen lennék egy férfit, meg kb. bármi olyat csinálni vele, amit nővel tennék.


Nem tudom, mit kéne ezzel kezdenem. Most 21 éves vagyok, kb. 12 éves koromban fedeztem ezt fel magamban, azóta van elfojtva. Félek, hogy ha kipróbálom, örök életre megcsonkítja az önbecsülésemet, de attól is tartok, hogy ha fiatal koromban ezt kihagyom, idősebb koromban megbánom. Egy 30-40 éves üzletember férfiasságán nagyobbat csonkítana, mint egy huszonéves kissé hedonista egyetemistáén, szóval gyakorlatilag a "most vagy soha" időszakomban vagyok. Lelkileg megnyomorítani magamat viszont nem akarom. Fogalmam sincs, milyen hatással lenne az önértékelésemre, a hosszú távú önképemre.


Mi a francot kezdjek ezzel? El lehet ezt valahogy végleg fojtani? Olyan hű de nagy feszültséget, szenvedést nem okoz ez a kíváncsiság, de azért ott van.


21F



2012. jún. 3. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
De vannak konkrét vágyaid ezzel kapcsolatban?
2012. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen. Szeretném egyszer megtapasztalni, hogy milyen érzés a nőnek.
2012. jún. 3. 12:15
 3/13 Mara Acoma ***** válasza:
9%

Az Isten azért teremtett külön férfit-nőt és nem ratyikat,travikat stb, mert ez a normális!

Ha téged a kuki vonz, gondolkozz el ezen. Beteges és undorító! Utána hogy néznél tükörbe? Meg főleg: hogyan néznél annak a lánynak a szemébe később, aki téged néz a védelmező, erős férfinak? Egy kis cumizó ratyit? Pfej............... Aztán majd meséld el a fiadnak amikor felvilágosítod a szexről, hogy neked ,,milyen klassz élményeid,, voltak. ÉBREDJ MÁR FEL HAHÓ!!!


33/L

2012. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pontosan tisztában vagyok az általad leírtakkal. Ezért NEM akarom kipróbálni.


Az éremnek viszont két oldala van. Sajnos.

2012. jún. 3. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Tedd meg,utána gyere rá hogy mit akarsz.Ettől nem leszel kevesebb férfi.Amit írtál aszerint teljesen mindegy mit csinálsz,ígyis-úgyis megbánsz valamit...Amúgy ellehet fojtani csak egy boldogtalan idegroncs leszel.
2012. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De az a gond, hogy simán lehet, hogy 30-40 éves koromra "benő a fejem lágya" és erre az időszakomra csak úgy tekintek, mint egy összezavarodott fiatalkori gondolkodásmódra. Ergo lehet, hogy nem lenne hiányérzetem. De persze igen, benne van a pakliban az is, hogy megbánom, ha kihagyom.


Ha viszont megteszem és későbbre ez elmúlik, akkor teljes egészében el kell majd szakadnom mindattól, aki most vagyok, hogy ne tartsam idősebb koromra egy bülye b.uzinak magamat azért, amit fiatal koromban csináltam. Úgy kell tekintenem magamra, mintha nem is én lettem volna. Azt sem akarom.


Lutri az egész. :/

2012. jún. 3. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
33/L : Minden embert Isten teremtett.
2012. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem attól nem leszel "b.zi" hogy egyszer kipróbálod.Azok is b.zik akik dominákkal meg bibrátorral análizáltatják magukat?
2012. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ismerkedj, beszélgess - lehet, hogy a végén el sem jutnál odáig, hogy megtedd - ha meg igen, hát legalább megtudod, milyen volt.
2012. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Na ezt az istenes teremtett szöveget hanyagoljuk már...

Ebbe nincs semmi undorító, vagy rossz.

Te is csak azért hiszed ezt mert olyan heteronormatív világban élünk, ahol azt sulykolják az emberbe, hogy ez bűn rossz stb, és sajna ennek te vagy az áldozata.

Legegyszerűbb lenne ha kipróbálnád. Ettől nem leszel kevesebb férfi. A mai világ férfi képét is annyira eltorzították már az emberek. Nem attól leszel az, hogy nőket dugsz, hanem pl, hogy vállalod az érzéseidet amit a mai világban eléggé alábecsülnek, de szerintem tisztelendő.

Egyszer kipróbálod lehet megtetszik lehet nem, akkor meg lehet végképp elmegy tőle a kedved és kész. Nincs ezen szégyellni való.

Szerinted ha ennyi ideje nem múlt el 30 évesen elfog? Nem.

Ha meg nagyon nem menne, akkor pszichológus.

2012. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!