Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom és hülyén hangzik, de izgat az, hogy kiverjük egymásnak. Nem merem tőle megkérdezni, mert féleg, hogy balul sül el a dolog, és nem áll velem többet szóba. Elképzelhető hogy neki is van egy kis bi hajlama. Néha szoktunk poénkodni, hogy verjük ki egymásnak, de nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja-e. Mind a ketten láttuk már egymás farkát, és egymás előtt elég gátlástalanok vagyunk, simán elővesszük meg ilyenek. Valaki tudna segítenni, hogy hogy tunám tőle megkérdezni, vagy rávezetni, vagy ilyesmi? Nem érdekelnek a b@zi vagy meg hasonló hozzászólások, mások véleménye. Ha lehet normális válaszokat várok. :D

2012. jún. 4. 15:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor előveszi fogd meg, azt kezd el verni neki. :)
2012. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Spontán meglepetés a legjob! ;)

(Az előző vagyok)

2012. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

öhm... hát velem ilyen nem nagyon szokott előfordulni XD

de hogy válaszoljak a kérdésre, fogd meg neki és kezdd el verni. ha komolyan gondolta, akk hagyni fogja, ha meg furán néz rád akkor meg üsd el poénnal (pl:te mondtad). de ha megfogadsz egy tanácsot, hajts a lányokra. ha kérdésed van, írj pm-be, mert valószínűleg nem válaszolok ha itt szólsz hozzá

2012. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
Helyedbe 2x meggondolnám. Nálam bepróbálkozna haver behúznék neki egyet és nem lenne többé haver :D
2012. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
nyugodtan kérdezd meg tőle először én is paráztam de nekem a haverom küldött annyi jelet arról hogy ő is bi tudtam eljött az idő megkérdezni kiverjük-e együtt, most már ott tartunk hogy egymást cumizzuk de ennél messzebb nem megyünk el am. én 22/f vagyok ő meg 16/f
2012. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Ezek alapján amit mondtál, simán bepróbálkozhatsz nála, mert én egy barátomnak se láttam a farkát, de nem is vagyok rá kíváncsi, sőt ilyennel is nagyon ritkán poénkodnak egymással fiúk. Meg egymás előtt gátlástalanok, akkor simán rákérdezhetsz, hogy mi helyzet a vele, melyik nem felé vonzódik.
2012. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen megtenném vkivel, de nincs ilyen haverom:(
2012. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy félek h elveszítem mint barátot=/
2012. jún. 4. 17:43
 9/32 A kérdező kommentje:
valami olyan ötlet kéne, ami ha balul sül el akkor is ki tudom magyarázni magamat belőle
2012. jún. 4. 17:44
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is így poénkodtam egy haverommal, aztán egyszer amikor felhozta,komolyan rávágtam,hogy egyszer mindent ki kell próbálni,de nem ment bele. Másnap azt mondtam,én sem gondoltam komolyan,és többet nem került szóba a téma,azóta is haverok vagyunk.
2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!