Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Ti is mindig új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Ti is mindig új partnert kerestek vagy inkább állandót?

Figyelt kérdés
Én egy titkos megbízható havert akivel lehetne titokban, de azt tapasztalom h a többség meg minden alkalomra újat. Csak én gondolkozom így?

2012. jún. 5. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Minden nap más, férfi, nő, növény, állat, bármi jöhet...
2012. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DiMalto ***** válasza:
70%
Nem vagy valami népszerű itt.......:D :D
2012. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Még új vagyok :)!
2012. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Szerencsére apád is így gondolkozott, így tudom fizetni az albérletet. Na puszi! :)
2012. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
hetero vagyok és normális kérdéseket keresek ezen az oldalom, ez a kérdés nem tartozik ezek közé
2012. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

És ez kit érdekel szerinted? :D

Vagy a többi nyomott agyú válasza.

Verjétek már máshol a nyálatok.

2012. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha vki heteró, akkor miért kell belépni a kérdéshez? Írtam az első szóban, hogy kiket kérdezeK!
2012. jún. 5. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

I'm hetero and what is this?

A személyiségétől és/vagy a korától is függ.Aki még nem kúrogatta ki magát az általában újat keres,aki már inkább egy nyugodtabb életre vágyik PÁRKAPCSOLATBAN az keres állandót.

2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ha már angolul rajolsz, akkor helyesen. Az angol heterosexual-t (heteroszexuális) és straight-et (egyenes, de ebben az esetben heterot jelent) használ. és a "I'm hetero and what is this? " qrvára helytelen. így írják "I'm straight, so what?". Ha már angolozol legalább helyesen tennéd :S

14f

2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

@12: [link]

Olvasd el az egészet,és a spread fölötti másfél sor alapján megérted hogy miért írtam úgy.

2012. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!