Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lesz jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz jobb?

Figyelt kérdés
18/fiu ( meleg ) lassan két éve vagyok meleg de kezdek belefáradni és abban reménykedem hogy lesz jobb a kérdés az lenne itt levő melegekhez hogy vajon mekkora az esély annak h férfival komolyabb legyen egy kapcsolat? lehet rossz helyen keresem és nem a 18-22 közötti kor osztály kéne megcéloznom????

2012. jún. 6. 11:05
 1/5 kovpet ***** válasza:

"lassan két éve vagyok meleg"


???



A kérdésre: van esély. Mondjuk ilyen fiatalon heterók között is sok az össze-vissza kefélő és kapcsolatot nem akaró egyén, a melegek között még több.

Később azért több lesz az esély egy komoly kapcsolatra.

2012. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen a "assan két éve vagyok meleg"-et énse értemxD biztos úgy értetted h két éve jöttél rá:)

szóval sztem igenis van rá esélyed..és a saját korosztályodban is...de ahogy az előző írta a melegek között is átverhetnek és van aki csak szexre hajt..de ilyen az élet..am lehet h mélg az időősebbek között töb aki a szexre hajt

2012. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Két 18 éves kapcsolata hetero viszonyban sem nagyon "komoly" - hát még így!
2012. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ba*dmeg attól még miért ne lehetne komoly h két fiú?sztem úgy még komolyabb is mint egy csaj meg egy fiú -.-
2012. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Lehetne komolyabb, gondolom, ha 28 évesek volnának komolyabb is volna.

Csak 18 éveseknek még maga a kapcsolat is elég új, kezdő, bizonytalan valami és ehhez jön még a saját identitás kételye, - erre gondoltam

2012. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!