Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagyok, és egy szenvedélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagyok, és egy szenvedélyes szeretkezésre vágyom egy bizonyos pasival, hogy adjam a tudtára? Csak egyszer!

Figyelt kérdés

különös barátság ami köztünk van,ritkán találkozunk,de sokat gondolok rá és csak egyszer szeretnék egy görbe délutánt ,estét vele tölteni,lehet soha többé nem fogom látni,hiányozna az életemből ha kihagynám,egyedüli akihez hozzátodnék érni.

F 28



2012. jún. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Látsz rá esélyt h ő is benne lenne? Ha nem, hagyd a piscába, nem éri meg az egész.
2012. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dag ***** válasza:
23%

Most tényleg bu..zi vagy, vagy csak homokos? :D :D

Le bu...zisztad saját magad, szopás!


Mond meg neki amit érzel, azt majd kiderül hogy ő mit gondol róla.

2012. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem írod, hogy ő érdeklődik-e a fiúk iránt. mennyire laza? stb. amúgy két lehetőséged van, vagy egyenesen és konkrétan, vagy puhatolózva (gondolt-e már rá... mit lépne, ha lenne rálehezősége? stb.) légy bátor! :) sok sikert!


28/L

2012. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy srác lefekszik egy fiuval az nem lazaság hanem buz.iság.
2012. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egyedüli akihez hozzátodnék érni"


Szerintem ezt te se gondolod komolyan :)


Amm amúgy kb ugyan azt tom mondani amit az elöttem szolók..puhatolóz stb..

2012. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem érzem magam b. z inak mert a nők boldoggá tesznek,és ez nekem jó,de ő más,szokatlan gyengéd kedvesség amit kapok tőle,ilyet csak egy nőtől kapok és adok,valóban csak hozzá vonzódom,majd minden jön magától ?ha ő is akarja,egy görbe este az életemből vagy több esze lessz,tisztánlát és leráz :)
2012. jún. 13. 11:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!