Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen előfordulhat bárkivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen előfordulhat bárkivel, vagy ritkaság azért? (homo téma)

Figyelt kérdés

Természetesen a körülmények lehetnek mások, de a lényegen nem változtat:

Hallottam olyanról, hogy egy srácnak nem volt elég pénze drogot venni, ezért eladta magát... Pár év leforgása alatt pedig annyi f@sz járt már a szájában, hogy miután leszokott a drogról, megmaradt a férfiaknál.

Szóval lehetséges az, hogyha valaki ne adj' isten rá van kényszerülve bármilyen okból kifolyólag - hogy eddigi hetero létére férfiakkal létesítsen szexuális kapcsolatot - meleg lesz?

Csak mert ez 1 példa, de nem tudom mennyire valószerű, hogy ez gyakran megtörténik. Mondjuk még ott van a börtöntéma, de azt most hagyjuk ;D



2012. jún. 13. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
eladhatta volna magát idősnőknek is, minthogy férfiaknak. az ember csak a pénz miatt nem fog fiúkat lesz*pni... valószínű volt benne hajlam
2012. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Aki full heteró azzal nem eshet ez meg. Hajlam is kell hozzá. Nem attól heteró valaki hogy csak lányokkal szexel. Azt azért érdemes tudni hogy az számít full heterónak aki még soha egyetlen egy gondolta erejéig sem gondolt semmilyen szexuális vonatkozásban fiúra. És az ilyen értelemben vett full heterok kevesebben vannak mint a többi férfi aki már legalább gondolatban játszott fiúkkal.
2012. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt azért érdemes tudni hogy az számít full heterónak aki még soha egyetlen egy gondolta erejéig sem gondolt semmilyen szexuális vonatkozásban fiúra."


Akkor 'full heterók' nem léteznek :D Mindenki belegondol kérem szépen élete során legalább egyszer biztosan... akár úgy, hogy undort kelt benne, de akkor is lejátszotta magában azt a kisfilmet (az pedig már más téma, hogy milyen érzést váltott ki belőle; ezért marad az ember sima heteró, mert nem jött be neki az, amit "látott"). Amikor a nagyon is heterók itt szidják a meleg kérdéseknél az emberkéket, ők is végiggondolják a dolgot: ilyen az emberi agy :D


Egyébként nem biztos, hogy kellett hozzá hajlam. Lehet, hogy tényleg rá volt kényszerülve. Szerintem egy kanos pasit hamarabb lehet találni, mint egy idősebb (gazdag) nőt, aki d*gni akar.

2012. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A 2. válaszolónak mondanám hogy egyáltalán nem kell hozzá hajlam!

Énvelem kb. 2 hónapja esett meg, hogy nem volt nagyon pénzem

(adósságom is volt), és haverom azt mondta, kíváncsi milyen az ha leszopják. Ő magától ajánlotta hogy 10 ezer forintért szopjam le (amit természetesen utána nem emlegettünk és nem is fogunk), és megcsináltam neki.

Ettől függetlenül én HETERO vagyok, nem tetszenek a fiúk és nem járnak homoszexuális gondolatok a fejemben!

2012. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó kettőnek igazat adok.

Btw, kedves 14:26! Én elhiszem, hogy hetero vagy. De ne haragudj, ettől függetlenül felvidított az, hogy mennyire annak vallod magad, mégis idetévedtél (pedig ott volt h homo téma) :D Az ilyeneken mindig jókat derülök.... :)

2012. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ilyen.Egy minimum hajlamnak kell lenie, hoghy maradjon a pasikkal.Vagy csak azt hiszi, hogy meleg lett, de később rájön, hogy nem.Miért veled ilyesmi történt?
2012. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!