Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok egy transzexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy transzexuális lány (fiúnak adja kimagát: rövid haj, leszorított mell, férvias feselkedés de lány) és egy bisexuális fiú kapcsolatról?

Figyelt kérdés
a lány egyben biszex is

2012. jún. 13. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Kéne erről gondolni valamit? ... Én szerintem ugyanazt, mint egy fiú és egy lány kapcsolatáról. Csak a leírt párost az utcán lehet több baj éri.
2012. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Működhet,de én elvesztettem egy ideje a hitemet a biszex lányokban..valahogy idővel az ilyen ismerőseimről kiderült,hogy azért mindig a lányok felé húz a szívük inkább,hiába is van egy fiúnak lányos és szép testalkata és ehhez illő arca.De ettől még simán működhet :) hajrá :)
2012. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Beteges
2012. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ugy értem mit gondoltak hogy ugye ez nem normális? már eleve az nem normális hogy megyek fiúkra is, de ez így még rosszabb, de ha őt szeretem nem tudok mit csinálni.
2012. jún. 13. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az számít, hogy szerelmes legyél. Különleges páros lennétek.
2012. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Áldásom rátok! :)

De komolyan! Ha szeretitek egymást, akkor ne érdekeljen ki mit gondol rólatok!

2012. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ő az én 2in1-em :D
2012. jún. 13. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értem, Te vagy a bi fiú? (Bár ez kicsit félreérthető, mert a transzszexuálisokra elvből mindig a "megcélzott" nemmel hivatkozom, tehát számomra ő is bi fiú...)

Szerintem nagyon szép dolog. Tisztában vagyok vele, hogy transzszexuálisnak lenni még nehezebb, mint melegnek, ezért szerintem az illető nagyon szerencsés, hogy Te el tudod fogadni úgy, ahogy van.

Amúgy hogy "áll" a fiúsodásban? Hormonterápia, nemváltoztató műtét kilátásban van?

2012. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen én vagyok a fiú a bi nem a 2in1:d még műtéten nem nagyon gondolkodhat mert még csak 17 évesek vagyunk, de ő neki ez nem csak ilyen "kíváncsiság" vagy "divat" mert má ovis kora óta tudta hogy a lányokta is szereti és már akkor érezte azt hogy nem olyan mint a tobbi lány. hát ha meglátnád és nem tudod hogy milyen akkor nem is gondolkoznál azon hogy ő vajon lány-e, mert kívülrő nagyon nagyon fiús.
2012. jún. 13. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Elégé kevered a fogalmakat transexualis lány? nem Transzfiu esetleg? Transexualis lány az forditott eset.De amúgy semmi baj nincs ezzel.És amúgy egy transznemüt ha lelányozol elég sértö tud lenni.Ha nyiltan elmondta neked hogy transz és tiszteletben tartod és nincs bajod vele nem lányozod le mert fiunak tekinted az mindegy hogy megvolte a helyreállitó mütéte.
2018. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!