Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegnek születtem vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegnek születtem vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi a probléma velem, sokszor úgy érzem hogy vonzódok a nőkhöz és a férfiakhoz egyaránt. Az az igazság, hogy még nem voltam se nővel se férfival, legelőször mindenféleképpen nővel szeretnék együtt lenni, de félek hogy csődöt mondok. Viszont van hogy a férfiak jobban izgatnak mint a nők, és ilyenkor felfordul a gyomrom saját magamtól, mert tudom hogy ez nem normális dolog, természetellenes, nem szeretnék melegként élni, se azzá válni. Én egy 22 éves jó képűnek mondott férfi vagyok, már amennyire vagyok férfinak nevezhető. Iszonyatosan magányos vagyok, és úgy érzem hogy belepusztulok. Nem tudom hogy mit tegyek. Van hogy saját életem kioltásán is gondolkozok, mert ez így nem élet. A legjobban akkor érzem ezen gondok hatását, amikor egy lány folyamatosan teper utánam, és nem tudom hogy lépjek-e vagy nem, félek hogy beégek, nem tud-tudok felizgulni, és így kiderül a titkom. Valamint amikor egyik-másik férfi ismerősöm siránkozik, hogy nem tud magának nőt szerezni, olyankor szintén előtör bennem a gondolat hogy megölöm magam. Tudom hogy nagyképűnek fogok tűnni. De azért mert én tudom hogy tetszem a nőknek, nekem meg lennének az adottságaim hozzá hogy bármelyik lányt megszerezzem. De ott van bennem a gondolat hogy én biszex vagy meleg vagyok, és ezt még én sem tudom, hogy mi vagyok. Megőrülök a bizonytalanságba, titkolózásba és a magányba.

2012. jún. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, velem is hasonló a helyzet. De ne add fel, csak ezért, mert nem egyszerűbb az életed.
2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hagyod magad, akkor soha nem tudod meg, hogy milyen egy nővel. Ha csődöt mondasz, az sem a világ vége. Akkor lehet tovább gondolkozni, hogy merre tovább. De lehet, hogy csak lazítanod kéne.

A melegség meg normális és természetes dolog (mert ha az vagy, akkor a természet alkotott ilyennek), ugyanúgy, mint a balkezesség.

2012. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem melegnek születtél, csak még nem fogadtad el magad. Ne haragudj magadra, ne forduljon fel a gyomrod azért, mert a férfiakhoz vonzódsz, erről nem Te tehetsz! Ugyanolyan normális, hasznos ember vagy, mint bármelyik hetero. Én azt mondom, próbálj ismerkedni kedves, értelmes meleg srácokkal, meglátod majd, hogy nem tragédia, ha valaki homoszexuális. Persze lányokkal is ismerkedhetsz, ha úgy érzed, csak arra vigyázz, hogy nem csapd be, hogy miközben vele vagy, közben fiúkról fantáziálsz! De mint írtam, az általad leírtak alapján én a "melegnek születést" tartom valószínűnek.


25/F (meleg)

2012. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Azt képzeld el, hogy én 28 éves vagyok és és sem voltam még nővel ráadásul kb 15 éve titkolom a családom és a barátaim elöl, hogy bizony meleg vagyok! látszani nem látszik rajtam ez az egész, nem viselkedem " köcsögösen"! Életemben nem volt rajtam női ruha, pedig sokan ezzel tévesztik össze a melegséget! Férfival először ugy 3 éve voltam azóta volt több partnerem is persze ez csak legfeljebb 3 volt valakivel többször is voltam!

Sokszor próbálnak boronálni csajokkal de ezt valamilyen indokkal elhárítom!például azzal, hogy annyit dolgozom, hogy nincs időm ilyenekre, meg különbem sem vagyok az a szerelmes típus!Nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni azzal, hogy csak színlelem a " szerelmet"! Éltembe nem voltam szerelmes!

öngyilkossági gondolataim soha nem voltak például.Neked is és nekem is az lenne a megoldás tudod, hogyha előlépnénk és elmondanánk, hogy sajnos ez van és ez ellen semmit nem lehet tenni4 De tudom mondani könnyebb mint megtenni! Én például már elmondtam egy nagyon kedves barátomnak ika egy lány és ö teljesen mellettem áll ebben a dologban és öszintén megbízom benne.

2012. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem szabad feladnod! Ne is gondolj öngyilkosságra! És ha arról az oldalról nézzük, hogy még hány ember van így az életben, nem vagy magányos. Előbb-utóbb rá fogsz jönni. Sokat kellene beszélgetned erről olyanokkal, akik megértőek, vagy akik ebbe benne vannak, és átélték már. Ha van kedved, és szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privit.
2012. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg nézd meg a south park 11-ik évad második részét :D rohadt jóóóó! :D (Cartman szopása a címe)
2012. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőhöz vonzódsz akkor bi vagy, nincs mit szépíteni ezen. Én is hasonló cipőkben járok, csak én tudom, hogy bi vagyok, mert öleléskor, régebben kézfogásnál, feláll lányokra, de néha fantáziálok, hogy férfival legyek.
2012. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!