Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és meleg srácok! Ti tudtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg srácok! Ti tudtátok, hogy a fiúk vonzanak vagy csak kipróbáltátok és nem sikerült lemondani róla?

Figyelt kérdés
Nektek, hogy jött? Én kíváncsi vagyok milyen sráccal sexelni, de nem mertem még, mert mi van ha megtetszik? Sokakban feltör ez így nyáron?

2012. jún. 18. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy a fiúkhoz is vonzódom. Nincs azzal semmi baj ha megtetszik. Akkor az vagy te. Fogadd el magad.
2012. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát én először csak észrevettem hogy valami nem stimmel, miér stírölöm a fiúkat, dee utána be tudtam magamnak vallani, hogy bejönnek ők is. persze nem mutatom ki mit érzek :) 17/F
2012. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami vonz, az vonz, akkor jó szex lesz. Aki nem vonz azzal rossz lesz a szex. Ez nem az amit kipróbálni kell, ahhoz, hogy jó legyen. Én sem fekszem le minden ronda fiúval/lánnyal, azzal az indokkal, hogy honnan tudom, hogy rossz lenne vele.
2012. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom hogy a fiúk vonzanak.
2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

próbáld ki is rájössz

de persze vannak akik kipróbálás nélkül is tudják

2012. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
na ez a csávó minden héten feltesz egy ehhez hasonló kérdést
2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

és ha megtetszik akkor mivan?

inkább legyél boldog bi/meleg mint szomorú heteró.

Az más kérdés,hogy ha elfojtod magadban ezt akkor később törfel,és ha már családod van akkor az már gázabb.

2012. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!