Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmúlhat a fiúk iránti vágy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a fiúk iránti vágy? Vagy bi maradok?

Figyelt kérdés
Régóta izgat sráccal a sex, de mindig próbálom elnyomni, meg sajna nincs is olyan srác akivel lehetne...

2012. jún. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Egyébként szerintem ha ilyen vágyad van, az sajna nem fog elmúlni. :(

Csajokkal izgat a szex? Mert ha nem annyira, akkor lehet, hogy meleg vagy, csak még nem fogadtad el magad...

2012. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24 és bejönnek a csajok:) Srácokkal sehol nem ismerkedtem így...
2012. jún. 23. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

ha lányokkal is izgat akkor bi vagy...de chat.hu-n vagy valahol szerezz egy pasit és próbáld ki..

fiúba tudnál szerelmes lenni?

2012. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Chat.hun csupa kamu ember van. Most voltam fent 3-4 órát:( Nem tudnék szerelmes lenni.
2012. jún. 24. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

keress planetrómeón :)

és ne nyomd el magadban mert akkor csak rosszabb lesz :)

2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A1234 válasza:
Igen, elmúlhat, de először saját magaddal kell tisztába jönnöd. Ha volt már kapcsolatod lánnyal, és működött, akkor valószínűleg csak a kíváncsiság hajt. Ez akár magától is elmúlik, ha lelkiekben is mély kapcsolatba kerülnél egy lánnyal, aki pl. a nagy Ő lenne. Ha akkor is késztetést érzel a fiúkkal való kapcoslatra, akkor valőszínűleg tényleg van Benned bi hajlam. De ezt Neked kell érezned.
2012. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom, amit másiknak is írtam:

"És ha a fiúkat is szereted? Akkora tragédia? "Ma" 10-ből legalább egy fiú bi (nem hazabeszélek, nő vagyok egyébként). De szerintem régen se volt másképp, csak nem csináltak ekkora felhajtást belőle.

Nézd az előnyös oldalát, ettől nem kell lemondanod a nőkről, sok csaj izgalmasnak találja, és semmi bajod nem lesz tőle."

2012. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!