Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbi, bi lányok! Nálatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, bi lányok! Nálatok a szerelem vagy a szex a fontosabb?

Figyelt kérdés
Számomra érzések nélkül nincs jó szex, de azt vettem észre, hogy ezzel sokan másképp vannak, sőt.. Azt vettem észre, hogy az igazi leszbikus légkör már csak abból áll, hogy fűvel-fával csaljuk a párunkat. Miért?

2012. jún. 24. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
mégegy ilyet kérdezel, leharapom a faszodat!
2012. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazán nem értem, mire ez a nagy agresszió...
2012. jún. 24. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én szerelem párti vagyok természetesen de ssehjopgy nem akar összejönni egy kapcsoalt...:( 18


deha megvana klcsönös összhang utána fontos az együttlét, de nyilván mikor mind2en akarjuk:)

2012. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem párti vagyok mindenképpen :) Szeretkezés csak akkor jöhet szóba, ha együtt vagyunk már.. De úgy vettem észre, hogy egy csomó leszbikust csak a szex érdekel és ez nagyon taszít... meg ha van valakim nem csalom meg..
2012. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én ezért se találok magamnak párt... 2. válaszoló vagyok. mindenki csak aszexet keresi bennem, én meg a lelki társat, szerelmet keresem egy lányban
2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerelem parti vagyok, és nyilván ha van valakim akkor nem csalom meg. A szexuális részről nem tudok sokat mondani, de ha mindketten akarnánk és érzelmileg (mentális,testileg) készen állunk ak persze megtörténik és ez a rész is fontos egy kapcsolatban.

Igaz hogy vannak olyanak akik csak a szexért mennek, csak úgy mint a heteroknál, de itt is sok hűséges van. (pl. egyik barátnőm már egy jó ideje együtt van a párjával és hűséges)

16/L

2012. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi véleményeket! örülök, hogy nem csak én lätom így a helyzetet.
2012. jún. 25. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ismerősi körömben eddig csak 2 lányt ismerek, akik szerelempártiak (rajtam kívül). Nagyon kiábrándító :/ osztálytársammal, aki egyben legjobb barátnőm (és szerelmem de ez most mindegy...) egy 10 tagú ismeretségi körbe tartozunk. Ott már 8 ember keresztül-kasul kavart a másikkal, 1-2 hetes, hónapos kapcsolatok voltak, vagy csak egy éjszakások. Egyedül minket hagytak békén, mert nem mentünk bele a dologba. De rémes, és nem értem, hogy tudnak egymás szemébe nézni ilyenek után...

Sulimban ugyanez a helyzet, azok között, akik felvállalták, 80%-uk már túl van a suliban levő összes hasonló felfogású csajon.

2012. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, leszbikus, és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel..3 hónap után csináltuk először :) és mindennél jobban szeretjük egymást :) és soha nemtudnám megcsalni, képtelen lennék rá:) és ő is :)
2012. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!