Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy bi fiúk! Ha megkérn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiúk! Ha megkérne egy hetero srác, hogy szexeljetek vele akkor bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Ugyanis régóta töröm a fejem ezen, hogy egy sráccal milyen és nem ismerek se meleg, se bi fiúkat. Pedig egy vékony pesti sráccal kipróbálnám. Csak nem tudom ez hogy megy nálatok.

2012. júl. 21. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
de igen bocsánat :D
2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem baj :D
2012. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én bennem megvan a bi hajlam de még fiúval nem voltam és magamtól nem keresek fiút hogy szexeljünk meg én főleg az ismerőseimmel tudnám elképzelni mert az biztos hogy nem egy idegen lenne az első fiú
2012. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
en hetero vagyok.. Egyik legjobb baratom meleg, kb fel eve derult ki rola. Nemreg megkert, h fekudjek le vele. (van itt hattersztori csak nem untatom vele a nepet) a lenyeg, h megtettem, de ettol nem erzem magam binek, mert massal nem tudnam elkepzelni, es amugy is csak 1x tortent meg.
2012. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!