Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek ettől meleg vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ettől meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés
Egy haverommal még középsuliba beszélgettünk maszti technikákról. A lényeg, hogy mondta neki a barátnője csinált egy olyat ami rohadt jó, de sajna magának nem tudja csinálni, mert úgy nem az igazi. A lényeg, hogy folyamatosan elélvezés közeli jó érzést érzek közben. Azonban ehhez fognia kellett a farkam. Illetve én is csináltam előtte neki. Azóta van barátnőm, stb. A lényeg, hogy néha eszembe jut, hogy jó lenne újra mert az érzés nagyon jó volt. Ti ismeritek ezt a dolgot? Nektek is csinálták? A barátnőmmel próbáltam, de sajna nem ment neki úgy, mint anno a haveromnak. A lényeg, hogy nem izgatnak fiúk, stb, de mégis zavar, hogy előtört a vágy, hogy újra csinálja vki ezt nekem.

2012. júl. 21. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a maszti technikát hogy csinálta? Kipróbálnám! Nekem egyszer egy csaj úgy sz-pott h közben végig remegtem és végig azt éreztem most megyek el....
2012. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"Persze", hogy nem ment a barátnődnek úgy, mint anno a srácnak. Sokakban az is izgalmat kelt (vagy éppen az kelt izgalmat), hogy egy ilyen "tiltott" dolgot csinál (értsd: egy másik srác veri ki neked). Megértem, ha a 100%-os heterók ezt lehurrogják. De nekik is azt mondom, olyanról nyilatkozzanak, amit kipróbáltak már :D Te meg ettől nem leszel se biszex, meleg meg pláne nem. A (szexuális) kielégítetlenség (sem) vezet semmi jóra. Amúgy miért zavar a dolog? Nem tudod hová tenni gondolom. Ha fiatal vagy, akkor sincs gond, mert ez "természetes" kíváncsiság. Ha meg idősebb vagy, akkor nincs mese, neked ez kell és kész. Nincs benne semmi rossz XD
2012. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fő gondom, hogy nem tudom kit kérhetnék meg rá, hogy csinálja. Úgy, hogy ne bukjak le. Mert még magamban el tudnám könyvelni, de nem akarok lebukni.
2012. júl. 21. 14:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mennyire mersz lépéseket tenni ez ügyben. Gondolok itt a különböző társkereső oldalakra, ott nyilván találhatnál alkalmi partner ehhez a dologhoz is. Én megértem, ez nem könnyű. Esetleg vársz egy adódó alkalomra (társaságon belül - bár ez necces). Vagy ami a legnehezebb( és valószínűleg a legrosszabb is egyben) megoldás is egyben, az az, hogy elfojtod magadban ezt az egészet. De mint írtad te is, elő fog törni.
2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megkérhetnélek hogy ird le privátba hogy mit csináltatok.
2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na megint a spanyol fogás :D
2012. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Megtenned h nekem is megirod privatba h mibol is all ez a modszer
2012. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyu ha Hajdú bihari vagy akkor én segitek neked de fő a diszkréció :)
2012. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehetsz az mivel nem kívános a pasikat..az egy dolog h jól csinálta, mivel fiú tudja h kell h jó legyen:D(vagy éppenségeel a csaj mutatta meg neki)
2012. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
leírnád nekem is ezt a dolgot privátba? :D
2012. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!